TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smalsus geležinkelininkas pasienyje su Baltarusija neteisėtai įžengė į kontrolinę pėdsakų juostą

Traukinys įvažiuoja į Lietuvą
VSAT nuotr. / Traukinys įvažiuoja į Lietuvą
Šaltinis: 15min
0
A A

Smalsus geležinkelininkas, sugalvojęs iš arti apžiūrėti sienos su Baltarusija liniją, neteisėtai įžengė į kontrolinę pėdsakų juostą. Jį sulaikę Kabelių užkardos pasieniečiai šįkart atgailavusio vyro pasigailėjo ir skyrė jam švelniausią nuobaudą.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, trečiadienį bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ darbininkai prie pat sienos su Baltarusija, netoli Varėnos rajono Senovės kaimo, vykdė geležinkelio bėgių ardymo darbus. Anksčiau Lietuvą ir Baltarusiją jungęs per šią vietą einantis geležinkelis jau nebenaudojamas ir yra demontuojamas.

Prieš pradedant darbus VSAT Varėnos rinktinės Kabelių užkardos pasieniečiai savo tarnybinėse patalpose instruktavo visus geležinkelininkus, kokie reikalavimai galioja būnant prie sienos. Juos išklausę darbininkai ėmėsi ardyti geležinkelį.

Po kelių valandų sieną su Baltarusija saugantys Kabelių pasieniečiai sulaikė vieną iš darbininkų. 53-ejų druskininkietis įkliuvo, kai įėjo į prie pat sienos Lietuvos pusėje įrengtą pasienio juostą ir įžengė į kontrolinę pėdsakų juostą. Patekimas į ją yra griežtai kontroliuojamas, norint ten įžengti yra privaloma turėti vienkartinį terminuotą VSAT leidimą.

Apklausos užkardoje metu sulaikytasis prisipažino apie tai žinojęs, tačiau teisinosi pasidavęs smalsumui ir labai norėjęs pamatyti pačią sienos liniją iš arti. Vyras teigė suprantąs, kad pasielgė labai lengvabūdiškai ir nuoširdžiai galėjosi dėl tokio savo neapgalvoto poelgio.

Administracinės bylos teiseną dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo pradėję Kabelių užkardos pasieniečiai į tai atsižvelgė. Druskininkiečiui jie turėjo teisę skirti administracinę baudą nuo 150 iki 300 litų, tačiau pasirinko minimalią nuobaudą – pažeidėjas tebuvo įspėtas.

Nuo sulaikymo praėjus dviem valandoms geležinkelininkas iš Kabelių užkardos buvo paleistas ir grįžo tęsti bėgių ardymo darbų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min