Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Smūgiai Elektrėnų ir Kaišiadorių kontrabandininkams – sulaikyta 2 mln. litų vertės nelegalių rūkalų (nuotraukos)

Kontrabandinės cigaretės Elektrėnuose
MKT nuotr. / Kontrabandinės cigaretės Elektrėnuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos muitinės pareigūnai, bendradarbiaudami su VSAT pareigūnais, vienos, gerai koordinuotos operacijos metu, įvairiose Lietuvos vietose sulaikė dviejų milijonų litų vertės kontrabandinių rūkalų.

Kaip informuoja Muitinės kriminalinė tarnyba, netoli Marijampolės sulaikius kontrabandinių cigarečių prikimštą krovininį vilkiką, muitinės pareigūnai operatyviai patikrino ir dvi vietoves Elektrėnų bei Kaišiadorių rajonuose, į kurias buvo užsukusi minėta automašina. Paaiškėjo, jog abiejose vietovėse buvo įrengti kontrabandinių cigarečių sandėliai.

Iš viso tądien muitininkai sulaikė apie pusę milijono pakelių cigarečių.

Pirmas į muitinės pareigūnų rankas ketvirtadienio vakarą pakliuvo kontrabandos krovinį vežęs vilkikas Mercedes Benz.

Muitinės kriminalinės tarnybos ir Kauno TM Pažeidimų prevencijos skyriaus pareigūnai apie 20 val. vakaro šią automašiną sustabdė kelyje Kaunas-Suvalkai, prie Marijampolės, maždaug ties Aleksandravo kaimu.

Nors vairuotojas, Lietuvos pilietis A.M., tvirtino tevažiuojantis į Lenkiją pirkti obuolių, po detalaus patikrinimo paaiškėjo, jog kelionės tikslas visai kitoks. Vilkiko puspriekabėje, muitinės pareigūnai aptiko 120 dėžių (60 tūkst. pakelių) rusiškų kontrabandinių rūkalų „Jin Ling“, kurios buvo paslėptos po tuščiomis dėžėmis obuoliams.

A.M. buvo sulaikytas dviem paroms, vėliau Marijampolės apylinkės teismo sprendimu suimtas 15 parų.

Tęsdami operaciją, muitinės kriminalistai netrukus patikrino dar dvi vietoves Elektrėnų bei Kaišiadorių rajonuose, į kurias buvo užsukęs A.M. vairuojamas krovininis vilkikas.

Apie 21 val. vakaro kita muitinės pareigūnų grupė įsiveržė į Kaišiadorių rajono Gudzenkos kaime esantį buvusių autodirbtuvių pastatą.

Paaiškėjo, kad ten buvo įrengtas kontrabandinių cigarečių sandėlis, kuriame pareigūnai aptiko 429 dėžes (214 tūkst. 500 pakelių) nelegalių rusiškų cigarečių „Jin Ling“ ir 29 dėžes (14 tūkst. 500 pakelių) „L&M“.

Apie pusę dešimtos vakaro trečioji muitinės kriminalistų ir PPS pareigūnų grupė patikrino Elektrėnų rajono Kakliniškių kaime esančią J.B. sodybą. Po neilgai trukusių paieškų, nelegalūs rūkalai (cigaretės „Jin Ling su Rusijos Federacijos banderolėmis) buvo rasti minėtos sodybos ūkiniame pastate. Iš viso šioje sodyboje aptikta 380 dėžių (190 tūkst. pakelių) cigarečių.

Iš viso ketvirtadienio vakarą muitinės pareigūnai sulaikė 479 tūkst. pakelių cigarečių „Jin Ling“ ir „L&M“.

Bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 2 mln. litų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus ir Marijampolės skyriuose dėl šių sulaikymų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min