Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 17:28

Smūgiais peiliu į nugarą savo vyrą nužudžiusi marijampolietė kalės tuziną metų

Pravieniškių pataisos namai – atviroji kolonija
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Grotos/ Asociatyvi nuotr.

Birželio 13 dieną Kauno apygardos teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskelbė nuosprendį marijampolietei Daivai Dilbienei, kuri konflikto metu nužudė savo buvusį vyrą, – pranešimu spaudai informuoja Kauno apygardos teismas.

Labai sunkų ir neatstatomas pasekmes sukeliantį nusikaltimą Daiva Dilbienė įvykdė 2018 m. sausio pabaigoje. Išgertuvių metu tarp jos ir nukentėjusiojo kilęs tarpusavio konfliktas iššaukė dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo jau teistos moters pyktį ir ši pagriebusi šalia buvusį peilį, tyčia smogė juo nukentėjusiajam dešimt kartų į nugaros sritį. Nuo patirtų sužalojimų nukentėjusysis įvykio vietoje mirė.

Nors kaltinamoji teismo proceso metu vis nurodydavo skirtingas nusikaltimo padarymo aplinkybes, kurios liudytojų parodymais ir surinktais įrodymais buvo paneigtos, dėl padarytų sužalojimų peiliu ji prisipažino. Tai, kad tik ji galėjo padaryti šiuos sužalojimus, įrodyta ir teisme.

Atsižvelgus į tai, kad būdama neblaivi ir dar neišnykus teistumui, D.Dilbienė tiesiogine tyčia padarė labai sunkų nusikaltimą, kurio pasekmės neatstatomos, tačiau jai neneigiant to, kad dėl jos veiksmų nukentėjusiajam buvo atimta gyvybė, pastarajai skirta devynerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Prie paskirtos bausmės pridėjus dalį dar 2017 metų nuosprendžiu už kitą nusikaltimą paskirtos bausmės, D.Dilbienei paskirta subendrinta dvylikos metų laisvės atėmimo bausmė, bausmę atliekant pataisos namuose. Taip pat ji turės atlyginti ir 1 436, 89 Eur turtinės žalos, 20 000 Eur neturtinės žalos bei 340 Eur proceso išlaidų.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:14
00:40
00:57

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min