Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 rugsėjo 24d. 15:33

Smurtautojui Panevėžio teismas skyrė 30 parų arešto

Kumštis
Photos.com nuotr. / Kumštis

Panevėžio miesto apylinkės teismas rugsėjo 21 dieną paskelbė nuosprendį 62 metų panevėžiečiui, anūko akivaizdoje sumušusiam savo dukrą.

Kaip rašoma Panevėžio miesto apylinkės teismo pranešime, teismas nustatė, kad vieną šių metų balandžio mėnesio vakarą Panevėžio miesto gyventojas A.J. grįžo neblaivus į namus. Bute tuo metu buvo jo sutuoktinė ir aplankyti motinos atėjusi dukra L.M. su mažamečiu sūnumi. Girtas A.J. ėmė triukšmauti, dukra bandė tėvą sudrausminti, prašydama, kad negąsdintų anūko.

A.J. supykęs ėmė mušti dukrą. Ištrūkusi nuo smūgių moteris iškvietė policiją. Nukentėjusiajai L.M. nustatytas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Kaltinamojo A.J. atsakomybę lengvinančių aplinkybių nėra, atsakomybę sunkinanti aplinkybė, kad nusikalto būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (3,78 promilės girtumas). A.J. savo kaltės nepripažino. Nukentėjusioji L.M. civilinio ieškinio nepareiškė.

Teismas, skirdamas kaltinamajam bausmę, atsižvelgė į tai, kad jis smurtavo artimoje aplinkoje – šeimoje. Nukentėjusioji L.M. nurodė, kad A.J. nuolat būna neblaivus, vartoja prieš artimuosius fizinį smurtą. Panevėžietis neteistas, tačiau keturis kartus baustas administracine tvarka už alkoholio gėrimą arba pasirodymą girtam viešoje vietoje. A.J. nedirba, policijos įgaliotinio charakterizuojamas neigiamai, kaip agresyvaus elgesio, nuolat vartojantis alkoholį.

Atsižvelgęs į šias aplinkybes, teismas nusprendė kaltinamajam A.J. skirti griežtesnę, nei sankcijoje numatyta, arešto bausmę – 30 parų arešto. Bausmę kaltinamasis turės atlikti areštinėje.

Nuosprendis dar neįsiteisėjęs ir gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min