Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 3d. 09:45

Socialiniame tinkle pyktį ant kriminalistės liejęs klaipėdietis sulaukė bausmės

Klaipėdos policijos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl valstybės tarnautojo įžeidimo. Ikiteisminis tyrimas pradėtas nustačius, kad socialiniame tinkle „Facebook“ 41-erių klaipėdietis paskelbė tikrovės neatitinkančią ir Klaipėdos Kriminalinės policijos pareigūnę įžeidžiančią informaciją.

Tyrėjai sieja asmens galimai padarytą nusikalstamą veiką su pernai jo atžvilgiu atliktu ikiteisminiu tyrimu dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, sprogstamosiomis medžiagomis, narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis bei kito asmens dokumentais.

Su organizuotu nusikalstamumu siejamas įtariamasis buvo sulaikytas pernai vasarį. Jo bute ir pagalbinėse patalpose policijos pareigūnai aptiko narkotinių ir psichotropinių medžiagų, II pasaulinio karo laikų Vokietijos gamybos pistoletus-kulkosvaidžius, maišelius su paraku, didelį kiekį įvairaus kalibro šovinių, minosvaidžio minas, granatas bei kt.

Savo „Facebook“ profilyje jis paviešino 3 sumaketuotas nuotraukas ir vaizdo klipą su pareigūnę įžeidžiančiais komentarais.

Už šiuos nusikaltimus Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžiu nuteistajam paskirti 3 metai 2 mėnesiai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 3 metams.

Įtariama, kad būtent apkaltinamojo nuosprendžio priėmimas paskatino Nacistinės Vokietijos garbintoju ir atitinkamų atributų kolekcionieriumi prisistatantį asmenį interneto tinklalapyje išlieti savo pyktį ant ikiteisminį tyrimą atlikusios pareigūnės.

Savo „Facebook“ profilyje jis paviešino 3 sumaketuotas nuotraukas ir vaizdo klipą su pareigūnę įžeidžiančiais komentarais.

Asmeniui pareikštas įtarimas dėl valstybės tarnautojo įžeidimo. Jis visiškai prisipažino dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos ir patvirtino savo parodymus per apklausą pas ikiteisminio tyrimo teisėją. Įtariamajam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Tyrimas užbaigtas supaprastinto proceso tvarka. Klaipėdos miesto apylinkės teismo sprendimu kaltinamajam paskirta 18 MGL dydžio (677,88 Eur) bauda.

Beje, tai ne pirmas tokio pobūdžio elektroninėje erdvėje asmens galimai padarytas nusikaltimas.

2013 m. uostamiesčio teisėsaugininkai įtariamojo atžvilgiu atliko ikiteisminį tyrimą dėl valstybės simbolių išniekinimo. Iširusia šeima, negalėjimu susirasti darbo bei baudžiamuoju persekiojimu už padarytus nusikaltimus Lietuvos valstybę apkaltinęs asmuo socialiniame tinkle buvo įkėlęs nuotraukas, vaizduojančias suplėšytą trispalvę. Nuotraukos buvo pakomentuotos Lietuvą menkinančiu tekstu.

Už šį nusikaltimą klaipėdiečiui buvo paskirti 8 mėn. laisvės apribojimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:32
15:28
07:26

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min