Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sodybų gyventojai nerakindavo durų, nes bijodavo, kad vasarnamius niokojantis vyriškis išdauš langus

Čia praėjo chuliganai
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Išdaužtas langas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasarnamius niokojęs ir plėšęs vyriškis kalės du metus ir tris mėnesius. Valstybės kaltintoja prašė griežtesnės bausmės.

Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokurorės Inos Zabielienės perduotą nusikaltimų nuosavybei baudžiamąją bylą išnagrinėjęs teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo svetimo turto pagrobimu ir sunaikinimu kaltintą Jaciūniškių kaimo 40 metų gyventoją E.Š. nuteisė dvejų metų trijų mėnesių laisvės atėmimu ir priteisė atlyginti vagystėmis padarytą turtinę ir neturtinę žalą.

Valstybės kaltintoja prokurorė Ina Zabielienė svetimo turto pagrobimu ir sunaikinimu kaltintam teisiamajam prašė skirti griežtesnę bausmę ir subendrinti ją su anksčiau paskirtąja – nuteisti ketverių metų šešių mėnesių laisvės atėmimu.

„Tauragnų apylinkių sodybų savininkai lengviau atsikvėpė, kai buvo sulaikytas vasarnamių plėšimu ir niokojimu įtariamas šių apylinkių gyventojas, nes patiems nutverti už rankos įjunkusį grobti ir naikinti jų turtą vagį nesisekė. Netekę kantrybės savininkai net palikdavo atrakintas duris, kad neprašytas svečias galėtų įeiti į vidų ir nedaužytų langų, tačiau kiekvieną kartą atvykę vėl rasdavo langus be stiklų, nuniokotus ir apvogtus namus“, – teigė valstybinį kaltinimą nagrinėjant bylą teisme palaikiusi Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokurorė Ina Zabielienė.

Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad neprašytas svečias, apsilankęs Politiškių ir Žiezdrių kaimų sodybose, pagrobdavo vertingus daiktus, ištuštindavo šaldytuvus, išsinešdavo maisto produktus ir gėrimus. Į tas pačias sodybas ne vieną kartą užsukdavęs įsibrovėlis palikdavo apsilankymo pėdsakus – išdaužtus langus, sulaužytus jų rėmus ir nuniokotas patalpas.

Už svetimo turto pagrobimą įsibrovus į patalpas baudžiama laisvės atėmimu iki šešerių metų, už turto sugadinimą ar sunaikinimą – iki dvejų ar penkerių metų. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min