Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sostinėje iš gaisro išgelbėti trys žmonės, kaimynai tuo mažai džiaugiasi (nuotraukos, atnaujinta 1.40 val.)

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniuje iš degančio medinio daugiabučio namo trečiadienio vakarą ugniagesiai išgelbėjo tris žmones. Tuo tarpu išgelbėtųjų kaimynai susirūpinę, kad vieną dieną jų namas supleškės iki pamatų, jei išgelbėtieji padegėliai nebus sutramdyti.

Pranešimas apie gaisrą Krokuvos gatvėje Vilniaus ugniagesius pasiekė apie 23.27 val. Gelbėtojus apie degantį medinį kelių butų namą informavo Vilniaus policijos pareigūnai.

Kaip vėliau 15min.lt žurnalistui įvykio vietoje sakė patys policininkai, į gretimą namą trečiadienio vakarą buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai. Ten pat atvažiavo ir policijos patrulis. Apie 23.25 val. pas juos atbėgo netoliese gyvenantis vyras ir pranešė, kad dega namas.

„Išėjau į tualetą ir pamačiau, kad dega. Mačiau, kad kitame kieme stovi greitoji ir policija. Todėl ten ir nubėgau“, – pasakojo gaisrą pastebėjęs vyriškis.

Policijos patruliai iškvietė ugniagesius. Tuo metu namo viduje jau matėsi liepsna.

Atvykę ugniagesiai apie 23.42 val. iš degančio buto išnešė dvi moteris ir vyrą. Jie buvo perduoti medikams. Gydytojai abi moteris nuvežė į ligoninę, vyras atsisakė važiuoti kartu.

„Kaip aš butą paliksiu? Turiu būti čia, – basas, vien su kojinėmis stovėdamas ant sniego 15min.lt žurnalistui sakė vyriškis. – Greitoji išsivežė mano motiną ir žmoną. Kaip gaisras kilo? Šiandien (trečiadienį – aut. past.) mano motina išgėrė, užsirūkė ir užmigo. Va taip ir kilo gaisras.“

Aiškintis įvykio aplinkybių vyrą pareigūnai išsivežė į policijos komisariatą.

Apie 0.01 val. gaisras buvo likviduotas.

Tame pačiame name gyvenantys žmonės baiminasi, kad padegėliams grįžus nelaimė gali pasikartoti.

„Ką mums daryti? Kur mums kreiptis? Gaisras pas juos jau ne pirmą kartą kyla. Pamatytumėte, kas vasarą darosi... Kaip apsisaugoti?“ – jau užgesinus gaisrą žurnalistų klausinėjo namo gyventojai.

Pasak moters, auginančios neįgalų vaiką, vienas gaisras šiame name prieš kelerius metus jau baigėsi tragiškai – žuvo septynerių metų mergaitė.

„Šiame name iš viso auga keturi vaikai. Mums baisu dėl jų. Policijai ne kartą rašyta, seniūnijai rašyta, už elektrą, komunalines paslaugas jie seniausiai nemoka... Niekas negali padėti. Jų butas išpirktas. Jį išpirko senutė, kuri dabar jau mirusi. Kaip šią problemą išspręsti? Rytoj jie grįš namo ir vėl reikės visą laiką bijoti“, – sakė moteris.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min