Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Sostinėje moteris narkotikus slėpė lytiniuose organuose, bet policininkų nepergudravo

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė romų tautybės sutuoktinių porą, platinusią narkotines medžiagas. Jų bute atliktos kratos metu rasta apie 20 g gryno kiekio narkotinių medžiagų, priemonės joms sverti bei fasuoti. Sutuoktinių pora bei narkotinių medžiagų įsigijusi moteris atsidūrė areštinėje.
Sulaikyti įrodymai
Sulaikyti įrodymai / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Rugpjūčio 28 d. apie 22 val. Vilniuje, Dzūkų g., sostinės pareigūnai pastebėjo įtartiną automobilį, kuriame sėdėjo 2 romų tautybės asmenys.

Įtarimą sukėlė tai, kad automobilis stovėjo neapšviestoje vietoje, o į jo saloną netrukus įlipo gerai policijai žinoma moteris (gimusi 1986 m.). Pastaroji į policijos akiratį pateko, nes vartojo narkotines medžiagas, be to, yra teista už sukčiavimą, vagystes.

Pareigūnai nusprendė patikrinti automobilį ir jame esančius asmenis. Patikrinimo metu romų tautybės asmenys – žmona (gimusi 1999 m.) ir jos vyras (gimęs 1993 m.) pradėjo nerimauti. Buvo dėl ko.

Paaiškėjo, kad į automobilį įlipusiai moteriai sutuoktiniai pardavė 6 folijos lankstinukus su narkotinėmis medžiagomis. Jas pirkėja paslėpė, kaip ji galvojo, pačioje saugiausioje vietoje, lytiniuose organuose. Vėliau jau policijos komisariate moteris pati pateikė narkotines medžiagas ją apžiūrėjusiai policijos pareigūnei.

Automobilio bagažinėje pareigūnai aptiko senovinio kardo imitaciją, salone – 311 eurų smulkiomis kupiūromis bei monetomis, įtariama, gautų nusikalstamu būdu. Prieš apžiūrint romų tautybės moterį, ji prisipažino, kad tarp apatinių drabužių slepia 15 folijos lankstinukų su narkotinėmis medžiagomis. Jas ji pateikė policijos pareigūnams.

Vėliau buvo nutarta atlikti kratą romų šeimai skirtame socialiniame būste, sostinės Subačiaus g. Per kratą rasta apie 20 g gryno kiekio narkotinių medžiagų, priemonės joms sverti bei fasuoti. Pareigūnai neabejoja, kad po ekspertų išvados dėl tikslaus narkotinių medžiagų kiekio sutuoktiniams gresia ilgi metai už grotų – nuo 10 iki 15 metų.

Romų tautybės moteris anksčiau į policijos akiratį nebuvo patekusi, ji neteista. O jos vyras policijai gerai žinomas. Anksčiau jis gyveno tabore, vėliau persikraustė į miestą, į Vilniaus miesto savivaldybės jam skirtą socialinį būstą. Vyras yra teistas už vagystes ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje.

Visi sulaikytieji atsidūrė areštinėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d., 259 str. 1 d.).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius