Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 18d. 11:50

Sostinėje sulaikytas jaunas įžūlus plėšikas: poelgius apmąstė gulėdamas veidu į sniegą

Sulaikytas įtariamasis
Vilniaus apskrities policijos nuotr. / Sulaikytas įtariamasis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistams įkliuvo jaunas įžūlus plėšikas. Policijai gerai žinomam, anksčiau ne kartą teistam įtariamajam teisme paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu nuo plėšimų dažniausiai nukenčia moterys ir garbaus amžiaus žmonės, dieną sekami iki laiptinių ir užpuolami iš už nugaros ir net smaugiami. Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, išanalizavę tokių nusikaltimų padarymo vietas ir būdą, įtariamojo požymius ir kitas aplinkybes, sustiprino pajėgas Lazdynų, Naujamiesčio, Naujininkų rajonuose.

Jau sausio 15 d. apie 15 val. sostinės Rasų g. kriminalistai sulaikė ankščiau ne kartą teistą vyrą (gimusį 1991 m.), įtariamą šiomis nusikalstamomis veikomis. Šis sulaikymo metu bandė sprukti nuo pareigūnų, tačiau nesėkmingai. Įtariamasis pristatytas į Vilniaus miesto penktąjį policijos komisariatą, šiuo metu jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai turi pagrindo manyti, kad šis įtariamasis yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio bei kitokių nusikaltimų, todėl asmenų, nukentėjusių nuo šio vyro ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min