Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje plėšikai įviliojo ukrainietį į pasalą: ieškomas įtariamasis

vilniuje-sulaikyti-plesikai-apiplese-ukrainieti
Vienas iš įtariamų plėšikų
Šaltinis: 15min
1
A A

Vilniaus apskrities Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du Ukrainos piliečio plėšimu įtariamus asmenis, praneša Vilniaus apskrities policija.

Kaip praneša policija, liepos 30 d. į sostinės policijos pareigūnus kreipėsi dvidešimt devynerių metų Ukrainos pilietis ir pranešė, kad stoties rajone, grasinant peiliu ir naudojant fizinį smurtą, jį apiplėšė.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams buvo pavesta atlikti ikiteisminį tyrimą dėl šio sunkaus nusikaltimo. Tyrėjams neprireikė nė mėnesio nustatyti visas šio įvykio aplinkybes ir detales bei galimus įtariamuosius.

Rugpjūčio 24 d., sulaikymo operacijos metu, Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai jau žinojo, kad liepos 29 d. vėlyvą vakarą pareiškėjas atskrido į Vilnių ir naktį praleido sostinės stoties lošimų automatų salone. Ten jis susipažino moterimi (gimusia 1987 m.), kuri paryčiais apgaule išviliojo ukrainietį į šalia esančią Pelesos g.

VIDEO: Vilniuje sulaikyti plėšikai, apiplėšę ukrainietį

Šalia vieno Pelesos g. namų jau laukė šios moters bendrininkai, pasiruošę nusikaltimui ‒ policijai gerai žinomi du vyrai (gimę 1971 m. ir 1983 m.). Nusikaltėliai ukrainietį pargriovė, sužalojo peiliu krūtinę ir pagrobė 1 800 eurų, dokumentus, mobiliuosius telefonus. Iškart po nusikaltimo įtariamieji viską išmetė, išskyrus pinigus, kuriuos vėliau pasidalino tarpusavyje.

Du įtariamieji buvo sulaikyti, jiems teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę ‒ suėmimą. Vienas įtariamųjų buvo dingęs iš pareigūnų akiračio, todėl jo sulaikyti nepavyko. Šiuo metu paskelbta jo paieška.

Vilniaus apskrities VPK nuotr./Policijos ieškomas A.Fedorenko
Vilniaus apskrities VPK nuotr./Policijos ieškomas A.Fedorenko

Tyrėjai turi pagrindo manyti, kad šie asmenys Vilniuje galėjo padaryti ir daugiau panašaus pobūdžio ar kitokių nusikaltimų, todėl prašo piliečių, nukentėjusių nuo šių įtariamųjų ar turinčių kitokios informacijos apie jų nusikalstamą veiklą, o taip pat piliečių, žinančių apie pasislėpusio įtariamojo Artūro Fedorenkos buvimo vietą, kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą nurodytais telefonais (8 5) 271 6207, (8 5) 271 6124.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atkreipia piliečių ir miesto svečių dėmesį, kad atsitiktinės pažintys ir vėlesnė lengvabūdiška elgsena gali kainuoti ne tik jūsų turto praradimu, bet ir sveikata ar net gyvybe.

Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. numato, kad už plėšimą, padarytą panaudojus peilį, numatoma laisvės atėmimo bausmė iki septynerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min