Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Sotus policininkas – stiprus policininkas: stereotipas ar gryna tiesa?

Stiprus policininkas = sočiai pavalgęs policininkas. Pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai… Dar keliskart dienoje nedidelės pertraukos pakramtymams. Net darbo metu. Net kai yra iškvietimas ar nusikaltėlis kažkur čia pat po nosimi. Koks maistas geriausiai tinka? Gal užjūrio kolegų ypač mėgiamos spurgos? O gal tautiškumo bruožų jau įgaunantis kebabas?
„Atsikratyk stereotipų“:  pareigūnas valgo – nusikaltėlis nesnaudžia
„Atsikratyk stereotipų“: pareigūnas valgo – nusikaltėlis dirba / Šiaulių apskrities VPK nuotr.

Policijos šūkyje „Ginti. Saugoti. Padėti“ žodis „Pavalgyti“ nefigūruoja, skelbia pareigūnai savajame „Facebook“ profilyje, šį penktadienį tęsdami jau tradicija tapusią žaismingą akciją „Atsikratyk stereotipų“.

„Mūsų prioritetai aiškūs – padėti žmonėms. O jei papietauti laiko lieka vos kelios minutės, tada tenka užkrimsti ir tokio maisto. Tai kas geriau: spurgos ar kebabas?“, – linksmai klausia šiauliečiai policininkai.

Praėjusią savaitę pareigūnai pamėgino paneigti ir dar vieną stereotipą – apie aplaidų darbą ir nekruopštų įkalčių rinkimą.

Šiaulių apskrities VPK nuotr./„Atsikratyk stereotipų“:  įkalčių barstymas
Šiaulių apskrities VPK nuotr./„Atsikratyk stereotipų“: įkalčių barstymas

„Policininkas, kaip kalbama, žmogus keistas. Arba persistengia, arba dirba atmestinai, pavyzdžiui, neapklaus svarbiausio liudininko, nesurinks daiktinių įrodymų, o jei ir surinks, tuoj pat visus išbarstys.

Nusikaltimų vietose dirbantys ekspertai kartais vadinami krapštukais, nes yra itin atidūs ir kruopštūs. Sakote, trūksta profesionalumo? Esame toli gražu ne pirmokai. Kaip dirbti nusikaltimo vietoje mūsų specialistai jau moko ir užsienio kolegas, pavyzdžiui, latvius, kroatus ar makedonus“, – buvo skelbiame Šiaulių apskrities policininkų antistereotipiniame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius