Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 1d. 18:22

Specialiai policijos suformuota spūstis padėjo: narkomano „VW Golf“ greitkelyje vertėsi

Sulaikytas nuo kelio nuvažiavęs nuo narkotinių medžiagų apsvaigęs vairuotojas
Nuo kelio nuvažiavęs apsvaigęs vairuotojas sulaikytas avarijos vietoje

Greitkelyje Vilnius–Kaunas neįprastu būdu ir aplinkybėmis sulaikytas nuo narkotinių medžiagų apsvaigęs teisėsaugai puikiai pažįstamas vairuotojas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai sulaikė nuolatinį įstatymų pažeidėją.

Rugpjūčio 31 d. Elektrėnų policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai gavo pranešimą iš kolegų kriminalistų, kad Elektrėnų gyventojas (gimęs 1977 m.), nuolat pažeidinėjantis įstatymus ir vartojantis narkotines medžiagas, turintis neišnykusį teistumą ir atidėtą nuosprendžio vykdymą, turimais duomenimis gali vykdyti nusikalstamą veiką ‒ automobiliu vykti į Elektrėnus ir gabenti narkotines medžiagas.

Kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda pareigūnai organizavo priemonę ‒ stabdydami eismą, formavo transporto priemonių spūstį. Netrukus pareigūnai pastebėjo, kaip vieno automobilio vairuotojas, važiuodamas dideliu greičiu, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Privažiavus prie automobilio, paaiškėjo, kad tai tas pats asmuo, kurį ir buvo planuota sulaikyti. Ištraukus vairuotoją iš automobilio, pareigūnams įtarimą sukėlė neadekvatus vairuotojo elgesys, kilo įtarimas, kad asmuo gali būti vartojęs narkotines psichiką veikiančias medžiagas.

Vyras buvo pristatytas į ligoninės priimamąjį nustatyti, ar apsvaigęs nuo narkotinių (psichotropinių) medžiagų. Medicinos darbuotojai nustatė, kad vyras yra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų ir vairuoti negali. Jis buvo nušalintas nuo transporto priemonės vairavimo, už administracinius teisės pažeidimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinio teisės pažeidimo kodekso 124 (1) str. 8 d. ir 126 str. 5 d., vyrui gresia bauda nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki aštuonių šimtų šešiasdešimt aštuonių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienų iki 3 metų arba administracinis areštas nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 2 iki 3 metų.

Pareigūnai, įvykio vietoje apžiūrėdami automobilį, jame rado ir į foliją suvyniotus gelsvos spalvos miltelius, įtariama, narkotinę medžiagą, dėl kurios disponavimo Elektrėnų policijoje atliekamas ikiteisminis tyrimas (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).

Elektrėnų policijos pareigūnai kreipsis į Vilniaus apygardos probacijos tarnybos Elektrėnų skyrių, kad minėtam asmeniui būtų panaikintas ankstesnis laisvės atėmimo bausmės vykdymas ir jis būtų pasiųstas atlikti bausmę pagal ankstesnius teismų nuosprendžius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:10:33
01:21
02:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min