Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sporto universiteto Biomedicinos fakulteto dekanui Nerijui Masiuliui – bauda už dokumentų klastojimą

Jonas Valančiūnas (viduryje), Mindaugas Balčiūnas (dešineje) ir Nerijus Masiulis
lsu.lt / Jonas Valančiūnas (viduryje), Mindaugas Balčiūnas (dešinėje) ir Nerijus Masiulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Biržų rajono apylinkės teismas už pagalbą klastojant dokumentus pripažino kaltu Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos generalinį sekretorių, Lietuvos sporto universiteto Biomedicinos fakulteto dekaną Nerijų Masiulį.

2,6 tūkst. litų bauda dekanui skirta už tai, kad jis Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokytojui perdavė kelis neužpildytus Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos sertifikatus.

Į šiuos sertifikatus mokytojas įrašė tikrovės neatitinkančią informaciją apie tai, kad dalyvavo tarptautiniuose krepšinio trenerių seminaruose. Vėliau suklastoti dokumentai buvo pateikti Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui.

Teismas dėl dokumentų suklastojimo ir jų panaudojimo kaltu pripažino ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokytoją, tačiau jis atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Ši baudžiamoji byla buvo išskirta į savarankišką iš Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos atliekamo ikiteisminio tyrimo, kuris buvo pradėtas kilus įtarimų dėl 2010 metais Lietuvos krepšinio federacijos ir Panevėžio miesto savivaldybės pasirašytos daugiau kaip dviejų milijonų litų vertės sutarties dėl Europos vyrų krepšinio čempionato varžybų organizavimo, krepšinio populiarinimo ir plėtros.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min