Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 4d. 16:21

Sporto universiteto Biomedicinos fakulteto dekanui Nerijui Masiuliui – bauda už dokumentų klastojimą

Jonas Valančiūnas (viduryje), Mindaugas Balčiūnas (dešineje) ir Nerijus Masiulis
lsu.lt / Jonas Valančiūnas (viduryje), Mindaugas Balčiūnas (dešinėje) ir Nerijus Masiulis

Biržų rajono apylinkės teismas už pagalbą klastojant dokumentus pripažino kaltu Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos generalinį sekretorių, Lietuvos sporto universiteto Biomedicinos fakulteto dekaną Nerijų Masiulį.

2,6 tūkst. litų bauda dekanui skirta už tai, kad jis Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokytojui perdavė kelis neužpildytus Lietuvos krepšinio trenerių asociacijos sertifikatus.

Į šiuos sertifikatus mokytojas įrašė tikrovės neatitinkančią informaciją apie tai, kad dalyvavo tarptautiniuose krepšinio trenerių seminaruose. Vėliau suklastoti dokumentai buvo pateikti Biržų technologijų ir verslo mokymo centrui.

Teismas dėl dokumentų suklastojimo ir jų panaudojimo kaltu pripažino ir Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokytoją, tačiau jis atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Ši baudžiamoji byla buvo išskirta į savarankišką iš Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos atliekamo ikiteisminio tyrimo, kuris buvo pradėtas kilus įtarimų dėl 2010 metais Lietuvos krepšinio federacijos ir Panevėžio miesto savivaldybės pasirašytos daugiau kaip dviejų milijonų litų vertės sutarties dėl Europos vyrų krepšinio čempionato varžybų organizavimo, krepšinio populiarinimo ir plėtros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min