Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 3d. 08:59

Sprogdino neįtikusią kaimynę

Kalvarijoje tarp dviejų kaimynų įsiplieskus konfliktui vos išvengta nelaimės. Telefonu paskambinti neleidusios moters namų link įsiutęs 50-metis vyras patraukė ritindamas dujų balioną.

„Įtariamas Vytautas B. vakar aplankė kaimynę. Jis sumanė, kad nori paskambinti telefonu. Moteris atsakė, kad pokalbiai kainuoja, todėl mokėti nenorinčiam vyrui parodė duris. Vyriškis tiesiog pasiuto, parlėkęs namo jis pasiėmė šunį ir vėl grįžo. Grasino užsiundyti gyvūną, tačiau moteris pasirodė esanti nepėsčia, jos namus taip pat saugojo keturkojis, kuris įtikino įtariamąjį dėti į kojas“, – LŽ pasakojo Kalvarijos policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo poskyrio (NTP) viršininkas Gintaras Čekanavičius.

Paaiškėjo, kad Vytauto B. kriminalinė biografija iš tiesų įspūdinga. Už vagystes ir chuliganizmą jis buvo įkliuvęs 12 kartų. Į laisvę vyriškis išėjo vos prie porą mėnesių.

Nors kaimynai ir siundė vienas kitą šunimis, konfliktas taip lengvai neišsisprendė. Sprukdamas nuo kaimynės šuns Vytautas B. peršoko per tvorą ir šūktelėjo: „Ragana, aš tave padegsiu.“

Toks grasinimas netrukus galėjo būti išpildytas su kaupu. „Kaimynė išvydo jos link einantį vyrą, kuris ritino buitinį dujų balioną. Vyras net atsuko čiaupą, taip leisdamas suprasti, kad jo kėslai nėra tik nevykęs pokštas. Kaimynė mėgino sulaikyti tą asmenį, tačiau šis ją nustūmė. Pasisekė, kad netoliese gyvenęs kitas kaimynas išgirdo keistą triukšmą. Jis atbėgo ir padėjo sutramdyti įsisiautėjusį asmenį. Buvo iškviesta policija, moteriai grasinęs vyras sulaikytas 48 valandoms“, – sakė G.Čekanavičius.

Paaiškėjo, kad Vytauto B. kriminalinė biografija iš tiesų įspūdinga. Už vagystes ir chuliganizmą jis buvo įkliuvęs 12 kartų. Į laisvę vyriškis išėjo vos prie porą mėnesių.

„Šis asmuo policijai gerai žinomas. Laisvėje ilgiausiai jis yra išbuvęs apie pusmetį. Šiuo metu grįžęs iš kalėjimo jis apsigyveno pas motiną. Nuolat girtuokliavo, greičiausiai todėl jam ir pradėjo “stogas važiuoti„. Nuo jo vienaip ar kitaip yra nukentėję ir kiti miestelio gyventojai. Maža to, Vytautas apsilanko ir gretimame kaime, sulaukiame žinių apie įvairius chuliganizmo atvejus“, – kalbėjo Kalvarijos policijos komisariato NTP viršininkas.

Vos prieš savaitę Vytautui B. iškelta byla dėl svetimo turto sugadinimo. Pro šalį ėjusiam vyriškiui užkliuvo kepyklos langai, jie netrukus buvo išdaužyti. Vytautas B. kaltinamas ir dviračio vagyste.

Po išpuolio prieš kaimynę pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo sunaikinti turtą visuotinai pavojingu būdu. Už tokį nusižengimą gresia laisvės atėmimas iki 5 metų. Kadangi iki šiol dar neišnykę kai kurie ankstesni teistumai, švelnesnės bausmės siautėjęs vyras gali ir nesulaukti.

„Lietuvos žinios“
Temos: 1 Pedofilija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min