Tiesiogiai
Tiesiogiai
2011-06-15 08:53 Atnaujinta 2011-06-15 11:13

Sprogimas Pagėgių savivaldybėje sugriovė namą, nukentėjo žmogus

Trečiadienį apie 7.45 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Pagėgių savivaldybėje, Vilkyškių seniūnijoje, Vilkyškių miestelyje, gyvenamajame name įvyko sprogimas, pranešė Bendrasis pagalbos centras.
Įvykio vietoje
Sugriuvęs namas / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Į įvykio vietą išsiųstos Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Tauragės AVPK, Pagėgių GMP.

Papildyta: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad sprogimas nugriaudėjo, kaip manoma, nutekėjus dujoms.

Pasak ugniagesių pranešimo, sprogimo metu buvo sužeistas ir prispaustas vienas žmogus. Atvykę gelbėtojai išgelbėjo šį žmogų. Jam prireikė medikų pagalbos.

Per sprogimą dar sugriuvo dvi lauko sienos ir perdangos, išdužo stiklai, kilo keli nedideli gaisro židiniai.

Namas sugadintas nepataisomai. Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą