Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sprogus transformatoriui gaisras buvo kilęs Kruonio hidroakumuliacinėje elektrinėje

Naktį nedidelis gaisras buvo kilęs ir Antavilio vandentiekio stoties teritorijoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Naktį nedidelis gaisras buvo kilęs ir Antavilio vandentiekio stoties teritorijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyti 39 gaisrai ir 25 kitos nelaimės, kuriose pagalbą teikė gelbėtojai. Žmonių aukų gaisruose vakar buvo išvengta, tačiau ugniagesiai išgelbėjo du piliečius.

Antradienį ryte Vilniuje, Vokiečių gatvėje, gaisras kilo „Swedbank“ banko poskyryje, kur piliečių aptarnavimo salėje užsidegė kondicionierius. Kilus gaisrui, lankytojai buvo skubiai evakuoti laukan, o kondicionierius užgesintas milteliniu gesintuvu dar iki ugniagesių atvykimo. Per gaisrą apdegė kondicionierius, buvo uždūmintos patalpos, žmonės nenukentėjo. Įvykis tiriamas.

Dar vienas gaisras antradienį ryte Vilniuje kilo Ankštojoje gatvėje, kur užsidegė penkių aukštų namo mansardoje įrengtas butas. Per gaisrą apdegė ir buvo nuardyta teniso aikštelės dydžio skardinė namo stogo danga, smarkiai apdegė ir nuo vandens nukentėjo užsidegęs butas, vandeniu buvo sulieti ir žemiau esantys butai. Gaisro aplinkybės taip pat aiškinamos.

Antradienį popiet Alytaus rajono Jurgiškių kaime dėl elektros instaliacijos gedimo užsiliepsnojo L. B. gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė namo vidus ir ten buvę baldai bei namų apyvokos daiktai, išdužo langai, apdegė stogo konstrukcijos, nuardytas stogo skliautas.

Dar vienas gyvenamasis namas liepsnojo naktį iš antradienio į trečiadienį Vilniuje, A.Kojelavičiaus gatvėje. Per gaisrą išdegė vienos namo dalies vidus, apdegė kitos namo dalies pastogė, vandeniu supiltas vidus. Gaisro aplinkybės irgi nustatinėjamos.

Antradienį buvo įregistruoti du gaisrai, susiję su šiemetinės šienapjūtės darbais. Švenčionių rajone prie Vaiciukiškės kaimo pavakary užsidegė šieno rinktuvas. Per gaisrą sudegė apie vieną toną šieno, o nuo liepsnų buvo išgelbėtas traktorius MTZ 80 ir šieno rinktuvas.

Kauno rajono Zapyškio seniūnijoje, kelyje Kaunas – Šakiai pavakary užsiliepsnojo traktoriaus priekaboje vežamas šienas. Šeimininkas degantį šieną iš rinktuvo išvertė į šalikelę, o atvykę ugniagesiai užgesino liepsnas. Traktorius ir rinktuvas nenukentėjo. Šie du gaisrai primena ūkininkams, kad jie prieš šienapjūtę dar kartą atidžiai patikrintų traktorių, šienpjovių, šieno rinktuvų ir priekabų techninę būklę, pasirūpintų pirminėmis gaisrų gesinimo priemonėmis.

Antradienį vakare Kaišiadorių rajono Kruonio Hidroakumuliacinėje elektrinėje sprogus 330 KV įtampos transformatoriui išsiliejo ir užsidegė apie  pusę kubo alyvos. Atvykę ugniagesiai su putomis užgesino degančią alyvą. Įvykis tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min