TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Stotelę taranavęs vilnietis siautėja toliau: subjaurojo senoliui veidą ir įkliuvo su narkotikais

Vykintas Kaziulis
15min nuotr. / Prieš metus girtas V.Kaziulis suknežino stotelę sostinės Lazdynų rajone
Šaltinis: 15min
15
A A

„Tokia asmenybė“, – apie vilnietį Vytautą Kaziulį sako prokuroras Liutauras Rudzevičius. Jaunuolis dar iki 21-ojo savo gimtadienio sugebėjo užsidirbti teistumą, o administracine tvarka buvo baustas net septynis kartus. Tiesa, V.Kaziulio nusikalstami nuotykiai gali greitai baigtis, nes už naujausius nusikaltimus prokuroras prašo jį įkalinti 2 metams ir 4 mėnesiams.

Nepraėjus nė pusmečiui nuo to, kai įkaušęs V.Kaziulis taranavo stotelę, jis smarkiai sumušė 70 metų vyrą.

Sužalojimai, kuriuos patyrė vilnietis, kelia šiurpą: kaukolės pamato lūžis, kairės akiduobės lūžis, abiejų žandikaulio sienelių lūžis, smegenų sukrėtimas ir t.t.

Tuo tarpu girtas V.Kaziulis merdėjantį vyrą paliko likimo valiai ir spruko iš nusikaltimo vietos nė neatsisukdamas.

Jį vėliau sučiupo policijos pareigūnai.

Lyg to nebūtų gana, V.Kaziulis įkliuvo ir dėl narkotikų, kol būdamas laisvėje laukė teismo. Prie Vilniaus stoties rajone esančio restorano „McDonald's“ jis buvo sulaikytas su puse gramo kanapių, o kratos namuose metu pareigūnai rado dar šiek tiek narkotikų.

V.Kaziulis visiškai pripažįsta savo kaltę, tačiau ar ir šįkart to užteks išvengti laisvės atėmimo bausmės?

Neteko žado

Prokuroras Liutauras Rudzevičius taip nemano. Jis teismo prašo, jog V.Kaziulis būtų išsiųstas už pataisos namų grotų ir ten praleistų dvejus metus ir keturis mėnesius.

Trenkiau vieną kartą ir antrą į veido sritį, laikiau žiebtuvėlį rankoje. Tikrai ne kastetą.

Tai išgirdęs V.Kaziulis neteko žado. Net atsitokėjęs po grėsmingo prokuroro prašymo, jis į teismą kreipėsi drebančiu balsu.

„Išgėrinėjome Lazdynėliuose ir pritrūkome alkoholio, draugas nuvairavo mašiną iki nukentėjusiojo kavinės. Ten įvyko konfliktas tarp manęs ir alkoholį vartojusio asmens kavinėje“, – sakė V.Kaziulis.

Tąkart muštynių pavyko išvengti, tačiau įkaušęs jaunuolis grįžo į kavinę Erfurto gatvėje, nes neva pasigedo telefono ir piniginės. Nukentėjusio vyro teigimu, V.Kaziulis grįžo turėdamas vieną tikslą – jį sumušti.

„Nuėjau į pačią kavinę ir savininkas mane pamatęs pradėjo išprašinėti lauk ir kelis kartus stumtelėjo“, – sakė V.Kaziulis.

To užteko, kad jaunuolis jį tramdžiusį vyrą apipiltų smūgiais, dėl kurių senoliui prireikė medikų pagalbos, keleto operacijų ir reabilitacijos sanatorijoje.

Žiebtuvėlis ar kastetas?

Nukentėjęs vyras neskaičiavo, kiek smūgių sulaukė iš sužvėrėjusio jaunuolio, tačiau jis kelia versiją, kad užpuolikas smogė ne kumščiu.

Tuo tarpu V.Kaziulis suskubo paaiškinti, jog rankose nelaikė kasteto, nors nei teisėja, nei prokuroras apie tai net neužsiminė.

„Trenkiau vieną kartą ir antrą į veido sritį, laikiau žiebtuvėlį rankoje. Tikrai ne kastetą“, – sakė V.Kaziulis.

Specialistai padarė išvadą, jog daugybiniai sužalojimai buvo sukelti buku daiktu, tačiau nėra žinoma, kokiu konkrečiai.

Kratos V.Kaziulio namuose metu taip pat nebuvo rastas nei kastetas, nei kitoks panašius sužalojimus galėjęs sukelti ginklas.

Girtas rėžėsi į stotelę

Kaip anksčiau pranešė 15min, praėjusių metų spalio pabaigoje Lazdynų rajoną sudrebino BMW smūgis į stotelę.

Laimė, vėlų sekmadienio vakarą aukų pavyko išvengti, nes stotelėje autobuso nelaukė nė vienas žmogus. Tačiau į įvykio vietą atvykę policininkai BMW vairuotojo neberado – V.Kaziulis atvyko tik įkalbintas motinos.

Stotelę suknežinęs V.Kaziulis spruko, nes prie BMW vairo sėdo būdamas girtas. Policijos pareigūnai jam nustatė lengvą 1,41 prom. girtumą.

Tąkart V.Kaziulis atsipirko tik baudžiamuoju įsakymu, bet šįkart jam gresia reali laisvės atėmimo bausmė, nuo kurios jam išsisukti vargu ar pavyks.

Jaunuoliui taip pat yra iškeltas civilinis ieškinys, kuriuo reikalaujama atlyginti senoliui padarytą 10 tūkst. eurų žalą.

21-erių metų amžiaus V.Kaziulio likimas paaiškės rugsėjo 16-osios dienos Vilniaus apylinkės teismo posėdyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min