15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
2021 11 08, 21:00

Stotelėje Kaune sėdėjusias paaugles išgąsdino nepadorūs vyro veiksmai

Į 15min redakciją kreipėsi paauglė, kuri tikina, Kaune susidūrusi su itin nemalonia situacija – autobusų stotelėje šalia jos ir draugės prisėdęs vyras ėmė viešai tenkinti savo lytinę aistrą. Vasarą toks viešosios tvarkos pažeidimas buvo fiksuotas Laisvės alėjoje. Vis dėlto, Kauno policija pripažįsta, pranešimų apie ekshibicionistus ir panašius viešosios tvarkos pažeidėjus sulaukianti retai.
Vyras Kaune
Vyras Kaune / 15min skaitytojo nuotr.

„Norėjau parašyt dėl tokio žmogaus, kuris Kaune vaikšto prie merginų, atsisėda prie jų stotelėje ir pradeda daryt seksualinius dalykus. Mes buvome kartu su drauge. Abi esam nepilnametės ir jis tiesiog atsisėdo šalia manęs. Aš kurį laiką sėdėjau ir po to stotelės langų atvaizde pamačiau, kad jo ranka keistai kažkaip juda ir jis žiūri į mane“, – tokio neprisistačiusios skaitytojos laiško sulaukė 15min redakcija.

Kaip toliau dėstė laiško autorė, atsisukusi į šalia prisėdusį vyrą ji pamatė, kad šis tiesiog viešumoje, jų akyse, tenkina savo lytinę aistrą.

Merginos atsistojo ir paėjėjo tolėliau, tačiau vyriškis nenustojo į jas žvilgčioti.

„Jis tiesiog vis atsisukinėdamas tai darė“, – tikino skaitytoja.

VIDEO: Perspėja apie merginų tykantį vyrą Kaune – stotelėje atsisėda šalia ir ima masturbuotis

Paauglė teigė esanti sutrikusi, nežinanti, kur reikėtų kreiptis tokiu atveju. Ji tiesiog norėjo perspėti, kad kiti būtų atsargūs.

Į papildomus klausimus, kada ir kur tiksliai tai nutiko, ar vyriškis joms ką nors sakė, laiško autorė neatrašė.

15min susisiekė su Kauno apskrities policija – galbūt ši sulaukė pranešimų apie nederamai besielgiantį asmenį.

„Tokie pranešimai nėra dažni. Vienas fiksuotas lapkričio 3 dieną apie 17 valandą. Pranešta apie Kauno S.Žukausko gatvėje, kieme, vaikštantį galimai neblaivų vyrų, kuris trikdo viešąją tvarką. Jis galimai rodė lytinius organus.

Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą, buvo rastas vyras (gim. 1978 m.), kuriam už nedidelį viešosios tvarkos pažeidimą buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas (pagal Administracinių nusižengimų kodekso 281 str. 1 d.). Už tai gresia piniginė bauda nuo 30 iki 140 eurų“, – įvardijo Odeta Vaitkevičienė, Kauno apskrities policijos atstovė spaudai.

Tiesa, patikrinus vyro blaivumą, girtumas nenustatytas.

Vasarą išplito vaizdo įrašas, kuriame buvo užfiksuotas lytinę aistrą tiesiog Laisvės alėjoje ant suoliuko tenkinantis vyras. Prasidėjo viešosios tvarkos pažeidėjo vieša paieška, tačiau jo tapatybės Kauno apskrities policija nenustatė iki šiol.

Pasiteiravus, kaip, atsidūrusios tokioje situacijoje, turėtų elgtis paauglės, O.Vaitkevičienė atsakė, kad visais atvejais prašoma nedelsiant informuoti pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

„Jei asmuo neturi su savimi mobiliojo ryšio telefono ar dėl kitų priežasčių pranešti pats negali, raginame, esant galimybei, paprašyti aplinkinių kuo skubiau apie tai informuoti pareigūnus.

Jei nepilnametės turi filmuotą medžiagą, gali pasakyti tikslią vietą ir tikslų laiką, jos turėtų kreiptis į policiją. Tai padaryti gali ir anonimiškai per policijos elektroninių paslaugų sistemą www.epolicija.lt“, – paragino Kauno apskrities policijos atstovė spaudai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min