Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT atlieka tyrimą dėl kyšininkavimo Jonavos ligoninėje

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios įstaigos Jonavos ligoninės gydytojo echoskopuotojo A.B. galimo kyšininkavimo.

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, 2009 m. rugpjūčio 13 d., vadovaujantis LR BPK 140 str., jis buvo laikinai sulaikytas. Gydytojui įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamų veikų, numatytų LR BK 225 str. 2d. ir 225 str. 4 d.

Po apklausos įtariamasis paleistas į laisvę. 2009 m. rugpjūčio 14 d. Kauno miesto apylinkės teismo nutartimi jis trims mėnesiams laikinai nušalintas nuo einamų pareigų.

Taip pat tuo pačiu metu buvo sulaikyta Jonavos rajono gyventoja A.K., kuri įtariama davusi kyšį gydytojui echoskopuotojui A.B. Jai įteiktas pranešimas apie įtarimą, įtariamoji apklausta.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min