Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 13, 16:15

STT į teismą siunčia bylą dėl kyšininkavimo Kauno teritorinėje ligonių kasoje

Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo Kauno teritorinėje ligonių kasoje. Pirmadienį Kauno apygardos prokuratūra šią bylą perdavė Kauno miesto apylinkės teismui.
Specialiųjų tyrimų tarnyba
Specialiųjų tyrimų tarnyba / Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr

Kaip informuoja STT, baudžiamojoje byloje kaltinimai dėl kyšininkavimo ir piktnaudžiavimo pateikti Kauno teritorinės ligonių kasos direktoriui. Dėl direktoriaus papirkimo kaltinimai pateikti ir keliems medicinos bei farmacijos paslaugas teikiančių įmonių vadovams. Taip pat kaltinimai dėl piktnaudžiavimo pateikti Kauno medicinos universiteto klinikų direktorei ekonomikai.

Ikiteisminio tyrimo metu dviejų įmonių, teikiančių medicinos paslaugas, vadovai, pripažinę savo kaltę dėl Kauno teritorinės ligonių kasos direktoriaus papirkimo, teismo buvo atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Kauno teritorinės ligonių kasos direktorius ir Kauno medicinos universiteto klinikų direktorė ekonomikai yra laikinai nušalinti nuo užimamų pareigų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min