Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neskaidrių viešųjų pirkimų

Romualdas Sabaliauskas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Romualdas Sabaliauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centrui prie Lietuvos Respublikos sveikatos ministerijos organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus.

Kaip rašoma STT pranešime, pirmadienį buvo sulaikyti Centro direktorius Romualdas Sabaliauskas ir vienai bendrovei, kuri galimai neteisėtu būdu laimėjo Centro organizuotus viešųjų pirkimų konkursus, atstovaujantis asmuo. Jų namuose ir darbo vietose atliktos kratos. Įtarimai pareikšti dar trims asmenims.

Viešieji pirkimai, dėl kurių atliekamas ikiteisminis tyrimas, buvo finansuojami Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

Pažymėtina, kad 2011 m. liepos 5 d. įsigaliojus Baudžiamojo kodekso pakeitimams, buvo sugriežtintos bausmės už korupcinius nusikaltimus. Kodekso 228 straipsnio pirmoje dalyje nurodyta nusikalstama veika šiuo metu yra laikoma apysunkiu nusikaltimu, už kurį įstatymas numato bausmę – baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min