Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sučiupo Alytaus advokatą Kazį Dainotą Balzarį, palikusį kyšį prokurorei

Antrankiai
123rf.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dėl bandymo papirkti prokurorę pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis – Alytaus rajono advokatas Kazys Dainotas Balzaris.

Šiandien Kauno apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kyšininkavimo, kurį pavesta atlikti Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnams. Įtarimai dėl papirkimo pareikšti Alytuje dirbančiam advokatui Kaziui Dainotui Balzariui.

Pareigūnai įtaria, kad advokatas, aplankęs Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorę, paliko jai kyšį. Prokurorė po advokato apsilankymo radusi kyšį, nedelsdama apie tai pranešė Kauno apygardos prokuratūros vadovybei, kuri ir pradėjo ikiteisminį tyrimą, faktinėms įvykio aplinkybėms nustatyti.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų skyriaus prokurorai, rašoma Generalinės prokuratūros ir STT atstovų penktadienį paviešintame pranešime.

Advokatas K.D.Balzaris teisine  praktika verčiasi nuo 2000 m.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min