Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė Alytaus miesto merą Č.Daugėlą (atnaujinta 11.00 val.)

Alytaus miesto meras Česlovas Daugėla
alytausgidas.lt nuotr. / Česlovas Daugėla
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai sulaikė Alytaus miesto merą ir keletą savivaldybės valdininkų.

STT pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, dokumentų klastojimo ir didelės vertės (daugiau nei 500 000 Lt) svetimo turto iššvaistymo, sulaikė Alytaus miesto merą Česlovą Daugėlą, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorių, Statybų skyriaus vedėją, Statybų skyriaus vyriausiąją specialistę ir vienos uždarosios akcinės bendrovės direktoriaus pavaduotoją.

STT pranešime spaudai teigiama, kad ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl nusikaltimų, susijusių su Alytaus miesto stadiono Birutės g. 5, futbolo aikštės su lengvosios atletikos sektoriais rekonstrukcijos statybos darbų projektavimu, viešaisiais pirkimais ir šių darbų atlikimu.

Šiuo metu atliekami būtiniausi pirminiai tyrimo veiksmai. Artimiausiu metu bus priimtas sprendimas dėl kardomųjų priemonių paskyrimo.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Atnaujinta 11.00 val. Alytaus miesto mero patarėjas Ramūnas Bielevičius tvirtino apie įvykį sužinojęs tik iš STT pranešimo.

„Bent jau mero kabinete, kuriame neseniai buvau, jokių kratų nėra atliekama ir mero nėra. Su pareigūnais išvažiavo“, – trečiadienį BNS sakė R.Bielevičius.

Pasak pašnekovo, Č.Daugėla iš ryto buvo savivaldybėje, jo apie 8 val. laukė interesantai. R.Bielevičius sakė vėliau bandęs merui paskambinti, tačiau šis sakė esąs išvykęs su reikalais.

Mero patarėjas tvirtino nei antradienį, nei trečiadienį teisėsaugos pareigūnų savivaldybėje nepastebėjęs.

Anot R.Bielevičiaus, dar anksti kalbėti, ar bus kokių savivaldybės valdžios pokyčių sulaikius merą ir kitus savivaldybės pareigūnus, nes dar labai mažai turima informacijos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min