Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė du kyšio reikalavusius VMI darbuotojus

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Luko Balandžio nuotr. / Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai pirmadienį Vilniuje sulaikė Vilniaus apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) darbuotojus, kurie iš patikrintos įmonės savininko reikalavo 12 000 litų.

Kyšio buvo pareikalauta už palankų VMI darbuotojų veikimą tiriant ir įvertinant įmonėje nustatytus pažeidimus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kyšio reikalavimo.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Vilniaus AVMI) pranešė, kad sulaikytieji buvo VMI darbuotojai. Inspekcija tikina bendradarbiausianti su STT pareigūnais.

„Vilniaus mokesčių inspekcija teiks visą reikalingą informaciją ir kitą medžiagą STT tyrėjams, kad kuo greičiau būtų atsakyta į klausimus, kokį vaidmenį galėjo turėti institucijos darbuotojai korupciniame nusikaltime. Dar kartą noriu pažymėti, kad Mokesčių inspekcijoje visi tarnautojai privalo griežtai vadovautis patvirtintu elgesio kodeksu, o už jo taisyklių pažeidimus atleidžiami iš darbo“, – sako Vilniaus AVMI viršininkas Marius Žemgulis.

Vilniaus AVMI pradėjo tarnybinį patikrinimą.    

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min