Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė ir įkišo į areštinę Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovą Ivaną Dorošą

Ivanas Dorošas atvestas į teismą
15min.lt nuotr. / Ivanas Dorošas atvestas į teismą
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) sudomino Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vykdyti viešieji pirkimai. STT tvirtina, kad šioje ligoninėje statybos ir remonto bei medicininės įrangos teikimo viešieji pirkimai buvo organizuojami kai kuriems dalyviams sudarant išskirtines sąlygas.

Pirmadienį kelių asmenų, susijusių su Respublikinės Panevėžio ligoninės viešaisiais pirkimais, darbo ir gyvenamosiose vietose buvo atliktos kratos.

Antradienio popietę į teismą buvo atvestas gydymo įstaigos direktorius Ivanas Dorošas.

„Dorošas yra kaltinamas tuo, kad priėmė kyšį už tai, jog jo vadovaujamos įstaigos viešųjų pirkimų komisija sudarė išskirtinai palankias sąlygas vienam iš konkurso dalyvių. Kyšio dydis – daugiau nei 10 tūkstančių eurų. Šiuo metu daugiau nieko komentuoti negaliu“, – po teismo posėdžio sakė prokurorė Aurelija Gališanskytė.

Prokurorai teismo prašė I.Dorošą suimti mėnesiui. Teismo sprendimas paaiškės trečiadienį ryte. Šią naktį I.Dorošui teks praleisti areštinėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min