Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyriaus vedėją Valentą Ražanską (video)

Valentas Ražanskas
Valentas Ražanskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai Kauno savivaldybėje sulaikė Valentą Ražanską, kuris rūpinosi švietimo ir kultūros įstaigų renovacija, rašo portalas Kaunodiena.lt

Tai patvirtino ir Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė.

STT duomenimis, Švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyriaus vedėjas V.Ražanskas sulaikytas dviem paroms. Neoficialiai savivaldybėje kalbama, kad tai neskaidrių sandorių tęsinys. Pareigūnai sulaikymo priežasties nekomentuoja.

Šiemet tai jau antrasis kyšininkavimo skandalas Kauno miesto savivaldybėje. Priminsime, kad kovo 11 dieną STT dviem mėnesiams sulaikė Kauno savivaldybės Švietimo ir kultūros departamento direktorių Edmundą Balasevičių, jam pavaldaus Ūkio poskyrio vedėją Nijolę Stasę Grybėnienę ir vienos statybų bendrovės vadovą. Jiems pareikšti įtarimai dėl korupcijos.

Neoficialiais duomenimis, įtariamieji buvo sulaikyti, kai verslininkas savivaldybės tarnautojams perdavė 3 tūkst. litų kyšį. 

Kauno miesto savivaldybėje V.Ražanskas dirbo nuo 2009 metų. Prieš tai dirbo Prienų savivaldybėje. Kaunodiena.lt duomenimis, Prienuose valdininkas jau buvo pakliuvęs į teisėsaugos akiratį dėl galimų pažeidimų rekonstruojant Jiezno gimnaziją.  Tačiau tai nesutrukdė jam gauti darbo Kauno miesto savivaldybėje ir kuruoti švietimo ir kultūros įstaigų renovacijos projektus.

Į internautų akiratį V.Ražanskas buvo patekęs dėl savo pasisakymų per Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdžius ir komentarų vienai miesto televizijai.

 

VIDEO: Kaunieciu akimis VALENTAS RAZANSKAS

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min