Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė Kauno miškų urėdą bei Kauno rajono savivaldybės Urbanistikos skyriaus darbuotoją

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antradienį ir trečiadienį Kaune sulaikyti valstybės tarnautojai, įtariami piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, svetimo turto iššvaistymo ir svetimo turto vagyste.

Antradienį STT Kauno valdybos pareigūnai, kartu su Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokurorais atlikdami ikiteisminį tyrimą byloje dėl kyšininkavimo ir papirkimo, sulaikė Kauno miškų urėdijos miškų urėdą Juozą Jermalavičių.

Įtariamojo darbe ir namuose atliktos kratos, jam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl nusikalstamų veikų: piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir svetimo turto iššvaistymo. J.Jermalavičius sulaikytas

48 val. ir uždarytas į Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Trečiadienį toje pačioje baudžiamojoje byloje 48 val. sulaikytas Kauno rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos skyriaus vyresnysis specialistas, Nuolatinės statybos komisijos sekretorius Audrius Gelumbauskas.

Jis įtariamas taip pat piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi bei svetimo turto vagyste.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min