Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė teisines paslaugas teikiančių bendrovių vadovus

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminio tyrimo veiksmus, trečiadienį vakare Vilniuje, įtariant padarius nusikalstamą veiką – tarpininko kyšininkavimą (LR BK 226 str. 1 d.), sulaikė UAB „Lietuvos Respublikos teisininkų ordinas“ vadovą, penkis kartus teistą T. M. ir UAB „Teisingumas“ vadovą G. I.

Kaip informuoja STT, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus piliečio pareiškimą apie tai, kad teikiančių teisines paslaugas UAB „Teisingumas“ ir UAB „Lietuvos Respublikos teisininkų ordinas“ vadovai reikalauja pinigų, kuriuos kaip kyšį žada perduoti administracinio teisės pažeidimo bylą nagrinėsiančiam teisėjui.

Įtariamieji T. M. ir G. I. 48 valandoms uždaryti į areštinę.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min