Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT: Teismui perduota baudžiamoji byla dėl darbo inspektoriaus papirkimo

Plaktukas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Plaktukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnams baigus 2009 m. balandžio 17 d. pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) Šiaulių skyriaus darbo inspektoriaus papirkimo, Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras kreipėsi į Šiaulių miesto apylinkės teismą dėl baudžiamosios bylos nagrinėjimo pagreitinto proceso tvarka.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, UAB „Atletas“ direktorius, siekdamas, kad nebūtų surašytas reikalavimas dėl nustatytų pažeidimų pašalinimo, bandė papirkti VDI Šiaulių skyriaus darbo inspektorių, teigiama pranešime spaudai.

Bendrovės vadovui pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 straipsnio 2 dalį.

Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso 426 straipsnyje nustatyta, kad esant aiškioms nusikalstamos veikos padarymo aplinkybėms, prokuroras turi teisę nuspręsti užbaigti baudžiamąją bylą pagreitinto proceso tvarka, t. y. per 10 dienų nuo veikos padarymo dienos kreiptis į teismą dėl bylos nagrinėjimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min