TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

STT: žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas galimai piktnaudžiavo tarnybine padėtimi

Aušrys Macijauskas
Irmos Ozturhan/15min.lt nuotr. / Žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Vilniaus valdyba baigė ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo Žemės ūkio ministerijoje, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad žemės ūkio viceministras Aušrys Macijauskas galimai piktnaudžiavo tarnybine padėtimi ir siekė asmeninių tikslų, vengdamas privalomo skelbti konkurso dėl V. K. įdarbinimo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos padalinio vadovu. Tuo tikslu viceministras nurodė Žemės ūkio ministerijai pavaldžios įstaigos – Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos – laikinai vadovo pareigas ėjusiam A.B. fiktyviai įdarbinti V.K. tam, kad po kelių dienų galima būtų jį be konkurso perkelti į minėtas vadovo pareigas.

2011 m. birželio 10 d. ši baudžiamoji byla perduota Vilniaus miesto 2-jam apylinkės teismui. Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Lietuvos Respublikos Konstitucijos nustatyta, kad asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas nėra įrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min