Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 6d. 16:15

Studentės Justinos Šikšniūtės žudikas iš psichiatrijos ligoninės grąžintas į tardymo izoliatorių

Į teismą vedamas Valdas Jankauskas
Algirdo Venskaus nuotr. / Į teismą vedamas Valdas Jankauskas

Psichiatrai baigė tirti Justinos Šikšniūtės išžaginimu ir žiauriu nužudymu įtariamo Valdo Jankausko psichiką. Jaunuolis iš Utenos psichiatrijos ligoninės grąžintas į Šiaulių tardymo izoliatorių.

Siųsti V.Jankauską į Uteną prireikė po nesėkmingo Klaipėdos psichiatrų ir psichologų bandymo ištirti jo psichiką. Jaunuolis kaip įmanydamas areštinėje vengė kontaktuoti su specialistais. Utenoje jam buvo atliktas stacionarus tyrimas. 

„Galiu patvirtinti, kad V.Jankauskas grąžintas į tardymo izoliatorių. Tai reiškia, kad tyrimas atliktas ir rašomos ekspertizės išvados. Tik tuomet, kai bus surašytas ekspertizės aktas, aš žinosiu, kokia V.Jankausko psichinė būklė“, –  pasakojo tyrimą kuruojantis prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.

20-metė Klaipėdos universiteto studentė J.Šikšniūtė lapkričio 16 dieną išvažiavo iš savo senelių namų Saugų kaime internetu išsirinkta pakeleivinga mašina. Ją pavežėti pasisiūlė V.Jankauskas. Tačiau nuvežęs tik dalį kelio jaunuolis pratrūko žiaurumu ir sumušė iš mašinos bandžiusią sprukti merginą, ją išžagino ir pasmaugė. Merginos kūną V.Jankauskas paliko Macikų kaimo laukuose netoli savo namų, paslėpęs po šakomis ir lapais.

Jeigu įtariamasis bus pripažintas kaltu, jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min