Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studijų kokybės vertinimo centras Vilniuje gavo voką su neaiškiais milteliais

Vilniaus ugniagesiai iškvietimų dažnai sulaukia ne tik į gaisrus
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Vilniaus ugniagesiai iškvietimų dažnai sulaukia ne tik į gaisrus
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio rytą į Vilniaus centre įsikūrusį Studijų kokybės vertinimo centrą išskubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Gelbėtojams buvo pranešta, kad centras gavo voką su neaiškios kilmės milteliais.

Pirminiais duomenimis, ugniagesiai į Studijų kokybės vertinimo centrą iškviesti apie 9.59 val. Gelbėtojams buvo pranešta, kad viename iš centro kabinetų A.Goštauto gatvėje, atplėšus gautą voką,  pabiro neaiškios kilmės milteliai.

Į įvykio vietą buvo išsiųsta viena autocisterna, cheminių incidentų likvidavimo automobilis ir štabo automobilis. Žmonės iš kabineto, kuriame buvo vokas su milteliais, išėjo dar iki atvykstant ugniagesiams.

Gelbėtojai apie incidentą informavo Visuomenės sveikatos centro specialistus. Vokas su milteliais buvo įdėtas į sandarų plastikinį maišą.

Įvykis tiriamas.

Studijų kokybės vertinimo centras – 1995 m. įkurta biudžetinė įstaiga, kuri vertina užsienyje įgytą vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą, informuoja apie aukštojo mokslo studijas Lietuvoje bei užsienyje, skatina aukštąsias mokyklas gerinti studijų kokybę, rengia su mokslu ir studijomis susijusių teisės aktų projektus.

Centro steigėja yra Švietimo ir mokslo ministerija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min