Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su BMW stotelę Lazdynuose taranavęs V.Kaziulis nuteistas už smurtą ir narkotikus

Vykintas Kaziulis teisme
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vykintas Kaziulis
Šaltinis: 15min
6
A A

Pernai stotelę taranavęs vilnietis siautėjo toliau: subjaurojo senoliui veidą ir įkliuvo su narkotikais. Teismas Vilniuje Vykintą Kaziulį pripažino kaltu dėl vyriškio sveikatos sutrikdymo ir narkotikų laikymo. Tiesa, kalėjimo vaikinas ir vėl išvengė.

Vykintas Kaziulis išgarsėjo netrukus po to, kai 2015 metų spalio pabaigoje Lazdynų rajoną sudrebino BMW smūgis į stotelę.

Laimė, tą vėlų sekmadienio vakarą aukų pavyko išvengti, nes stotelėje autobuso nelaukė nė vienas žmogus. Tačiau į įvykio vietą atvykę policininkai BMW vairuotojo neberado – V.Kaziulis atvyko tik įkalbintas motinos.

Stotelę suknežinęs V.Kaziulis spruko, nes prie BMW vairo sėdo būdamas girtas. Policijos pareigūnai jam nustatė lengvą 1,41 prom. girtumą.

Tąkart V.Kaziulis atsipirko tik baudžiamuoju įsakymu.

Nepraėjus nė pusmečiui nuo to, kai įkaušęs V.Kaziulis taranavo stotelę, jis smarkiai sumušė 70 metų vyrą.

Sužalojimai, kuriuos patyrė vilnietis, kelia šiurpą: kaukolės pamato lūžis, kairės akiduobės lūžis, abiejų žandikaulio sienelių lūžis, smegenų sukrėtimas ir t.t.

Tuo tarpu girtas V.Kaziulis merdėjantį vyriškį paliko likimo valiai ir spruko iš nusikaltimo vietos nė neatsisukdamas.

Lyg to nebūtų gana, V.Kaziulis įkliuvo ir dėl narkotikų, kol būdamas laisvėje laukė teismo. Prie Vilniaus stoties rajone esančio restorano „McDonald's“ jis buvo sulaikytas su puse gramo kanapių, o kratos namuose metu pareigūnai rado dar šiek tiek narkotikų.

Naujojoje byloje dėl vyriškio sveikatos sutrikdymo ir narkotikų laikymo V.Kaziulis išgirdo griežtą Vilniaus miesto apylinkės teismo nuosprendį: 3,5 metų laisvės atėmimo. Tiesa, už tai, kad pilnai pripažino kaltę, teismas jam bausmę iškart sumažino trečdaliu.

Būtent tokios bausmės – 2 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo, buvo prašęs šią bylą kuruojantis prokuroras.

Kol kas 21 metų V.Kaziulis lieka laisvėje – bausmės vykdymas jam atidėtas trejiems metams. Jei šiuo teistumo laikotarpiu vilnietis elgsis padoriai – į pataisos namus jam keliauti ir neteks. Nuosprendžiu vaikinas taip pat įpareigotas atlyginti nukentėjusiajam 5 000 eurų žalą.

Pirminis sostinės teismo verdiktas dar neįsiteisėjo, jį apeliacine tvarka gali skųsti tiek nuteistasis, tiek nukentėjusysis, tiek prokuratūros atstovai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min