Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su girtu vairuotoju vykęs keleivis tramdytas dujomis

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šakių rajone pasieniečiai sulaikė automobilį, kurį vairavo neblaivus vietinis gyventojas. Kartu važiavusį ir pasipriešinusį mašinos keleivį pasieniečiams teko tramdyti ašarinėmis dujomis, imtynių veiksmais ir antrankiais.

Antradienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai pasienyje su Rusija, Šakių rajono Bajoraičių kaime, patikrinimui sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“.

Vairuotojas neturėjo dokumentų, o pasieniečiams kilo įtarimų dėl jo būsenos, nes nuo šio 25-erių metų vietinio gyventojo sklido alkoholio kvapas. Jam VSAT pareigūnų iškviesti Šakių rajono policijos pareigūnai vėliau nustatė 1,53 promilės girtumą.

„Volkswagen Passat“ keleivis, 28-erių to paties Bajoraičių kaimo gyventojas, patikrinimo metu gerokai įsisiautėjo reikšdamas nepasitenkinimą pasieniečių veiksmais. Vyras atsisakė vykdyti teisėtus VSAT pareigūnų reikalavimus, išplūdo juos necenzūriniais žodžiais, išlaipintas iš mašinos bandė bėgti, o sulaikomas priešinosi. Pasieniečiai buvo priversti išsišokėlį tramdyti panaudodami ašarines dujas ir kovinius imtynių veiksmus. Tuomet taip apramintas keleivis buvo surakintas antrankiais.

Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai automobilio bagažinėje rado žvejybinį tinklą. Vairuotojo atžvilgiu dėl žvejybos taisyklių pažeidimo surinktą pirminę medžiagą VSAT pareigūnai perdavė Šakių gamtos apsaugos agentūrai, o neblaivų ir dokumentų neturėjusį vairuotoją – policijai.

Dėl VSAT pareigūno nurodymo nevykdymo ir garbės įžeidimo keleiviui pradėta administracinės bylos teisena. Bylą tirs Šakių rajono apylinkės teismas. Smarkuoliui gresia bauda nuo 300 iki 500 litų arba arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų.

Šie du Bajoraičių kaimo gyventojai yra žinomi pasieniečiams, nes jau buvo jiems už įvairius pažeidimus įkliuvę keletą kartų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min