Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su kontrabanda įkliuvęs „VW Passat“ vairuotojas pasirodė esąs ir užkietėjęs kelių erelis

Sulaikyta kontrabanda
LKPT nuotr. / Sulaikytas „Volkswagen Passat“ su kontrabanda
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialiosios paskirties skyriaus pareigūnai šįryt, lapkričio 11-ąją, Vilniaus rajone, Parudaminio kaime, automobilyje „Volkswagen Passat“ aptiko 10 dėžių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. 36 metų vyriškio vežtos kontrabandos bendra vertė – 39 800 litų.

Apie devintą valandą minėto kaimo Vilniaus gatvėje dirbę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo važiuojantį automobilį „Volkswagen Passat“, kuris sukėlė įtarimą. Pareigūnai, įtarę, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamos akcizinės prekės, nutarė jį patikrinti.

LKPT nuotr./Sulaikyta kontrabanda
LKPT nuotr./Sulaikyta kontrabanda

„Passat“ vairuotojas, pamatęs, jog paskui jį važiuoja policijos automobilis, padidino greitį ir, iš Vilniaus gatvės pasukęs dešinėn į Mokyklos gatvę, įvažiavo į vieno namo kiemą. Iššokęs iš automobilio, vairuotojas pasileido bėgti miško link, tačiau patruliai jį sulaikė.

Automobilio „Volkswagen Passat“ salone ir bagažinėje pareigūnai rado 10 dėžių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Automobilis, kaip ir jį vairavęs 36 metų Lietuvos Respublikos pilietis R.R., buvo pristatyti į Vilniaus rajono policijos komisariatą. Čia įvertintas krovinys: apskaičiuota, kad automobiliu vežta 2 500 pakelių cigarečių „Fest“ ir 2 500 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis. Be to, automobilio vairuotojas, paaiškino, jog teisės vairuoti jis neturi, nes ji jam atimta.

Sulaikytas vyriškis turės ne tik atsakyti už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, bet ir bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už neteisėtą veiką.

Papildyta trečiadienį: Policijos departamento trečiadienį paviešintoje svarbiausių praėjusios paros įvykių suvestinėje užfiksuota, kad lapkričio 11 d. apie 9 val. Vilniaus r., Parudaminos k., Vilniaus g., policijos pareigūnams sustabdžius automobilį „VW Passat“, kurį vairavo R. R. (gimęs 1978 m.), automobilyje rasta ir paimta 2500 pakelių „Fest“ ir 2500 pakelių „NZ Gold“ cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis, kurių bendra vertė – 39 800 litų. R. R. uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199(2) str. 1 d.

LKPT nuotr./Sulaikyta kontrabanda
LKPT nuotr./Sulaikyta kontrabanda

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min