Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su Laimutės Stankūnaitės dukra susitiko Vaiko teisų apsaugos darbuotojos

Prie Venckų namų
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Prie Venckų namų
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio popietę Kauno Vaiko teisių apsaugos specialistės atvyko aplankyti Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukros, kuri iki šiol gyvena laikinosios globėjos Neringos Venckienės namuose, praneša Delfi.lt.

Tai buvo pirmasis Vaiko teisių apsaugos tarnybos specialisčių vizitas Garliavoje po to, kai praėjusį penktadienį aštuonmetę mergaitę buvo bandyta perduoti mamai L. Stankūnaitei. Specialistės bei psichologė su mergaite pirmadienį bendravo apie pusvalandį.

Pagal Kėdainių rajono apylinkės teismo išaiškinimą, mergaitė iš N. Venckienės namų gali būti paimta bet kurią savaitės dieną nuo 6 val. ryto iki 22 val. vakaro.

Pasimatymai su dukra nenumatyti

Kada vėl su velionio Drąsiaus Kedžio dukra pasimatys motina, neaišku. Artimiausiu metu nenumatyta L. Stankūnaitės ir dukters pasimatymų.

„Neturime pačios mamos prašymo susitikti. Pasimatymai buvo numatyti tik praėjusiai savaitei“, –  pirmadienį portalui Kaunodiena.lt teigė Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Janina Dabašinskienė.

Paklausta, kaip ji įsivaizduoja tolesnį mažametės ir mamos bendravimą, J. Dabašinskienė sakė, kad šiuo metu vaiko teisių apsaugos specialistai rūpinasi mergaitės bendra būkle, o ne kaip vėl atnaujinti motinos ir dukters ryšį. Tačiau kaip tai daroma, J.Dabašinskienė plačiau komentuoti atsisakė.

15min.lt primena, kad praėjusią savaitę į Klonio gatvę, kurioje yra įsikūrę Venckai ir Kedžiai, L. Stankūnaitė buvo atvykusi keturis kartus, tikėdamasi, kad pavyks dukrą išsivežti į neutralią vietą pabendrauti. Tačiau to padaryti nepavyko. D. Kedžio artimieji sako, kad mergaitė pati niekur nenori su motina važiuoti, L. Stankūnaitė įsitikinusi, kad dukrai daroma psichologinė įtaka, ji nuteikinėjama prieš motiną.

Ketvirtadienį, po ilgesnės pertraukos, Kedžių namuose įvyko apie valandą trukęs vaiko ir motinos susitikimas. Tą pačią dieną, kovo 22 d., Kėdainių teismas išdavė leidimą antstolei Sonatai Vaicekauskienei prievarta paimti vaiką iš laikinosios globėjos Neringos Venckienės namų.

Penktadienį, vykstant iš anksto numatytam dukros ir motinos susitikimui, atvyko antstolė S. Vaicekauskienė, kuri norėjo skubos tvarka įvykdyti dar 2011 m. gruodžio 16-osios priimtą teismo nutartį perduoti mergaitę L. Stankūnaitei. Kedžių namuose kilo grumtynės ir vaikas nebuvo perduotas.


Live broadcasting by Ustream

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min