TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Su moksleiviu lytinę aistrą tenkinusiai Kauno pedagogei uždrausta mokytojauti

Mokytoja teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Nuteista pedagogė
Šaltinis: 15min
5
A A

Trečiadienį Kauno apygardos teisme neviešame teismo posėdyje baigta nagrinėti baudžiamoji byla dėl D.L. – Kauno pedagogės santykiavusios su nepilnamečiu moksleiviu, praneša Kauno apygardos teismas.

Kaip informuoja Kauno apygardos teismas, D.L. Kauno apylinkės teismo 2016 m. vasario 29 d. nuosprendžiu buvo pripažinta kalta dėl lytinės aistros tenkinimo pažeidžiant nepilnamečio asmens seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą ir jai paskirta 1129,80 Eur dydžio bauda.

Šį pirmosios instancijos teismo nuosprendį apskundė ir pati nuteistoji, ir prokuroras, taip pat nukentėjusiojo atstovė pagal įstatymą. Nuteistoji apeliaciniame skunde prašė Kauno apylinkės teismo nuosprendį panaikinti ir priimti išteisinamąjį nuosprendį, nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mokytoja teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Mokytoja teisme

Prokuroras prašė uždrausti nuteistajai dirbti su mokytoja ar kitą darbą, tiesiogiai susijusį su vaikų auklėjimu, mokymu, priežiūra ar jų saugumo užtikrinimu, taip pat priteisti nukentėjusiajam 4 000 eurų neturtinę žalą, o nukentėjusiojo atstovė pagal įstatymą – skirti griežtesnę bausmę nuteistajai ir tenkinti civilinį ieškinį, kurį pirmosios instancijos teismas atmetė.

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija nuteistosios D.L. skundą atmetė, o prokuroro ir nukentėjusiojo atstovės pagal įstatymą skundus tenkino iš dalies ir skyrė D.L. baudžiamojo poveikio priemonę – uždraudė dirbti mokytoja, dirbti ar užsiimti savanoriška veikla vaikų socialinėse, švietimo ir sporto, sveikatos priežiūros paslaugas vaikams teikiančiose įstaigose, įmonėse, organizacijose penkerius metus, taip pat priteisė nukentėjusiajam 3 000 eurų neturtinei žalai atlyginti ir 500 eurų proceso išlaidų apeliacinės instancijos teisme nukentėjusiojo atstovei pagal įstatymą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min