2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Su narkotikais įkliuvęs jaunuolis pareigūnams įkyriai siūlė 500 litų kyšį

Elektrėnuose sulaikytas vaikinas, pas kurį pareigūnai aptiko narkotikų, išsipirkti bandė policininkams siūlydamas 500 litų kyšį.
Pas sulaikytą vaikiną rasti narkotikai
Pas sulaikytą vaikiną rasti narkotikai / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Kaip informuoja Vilniaus apskrities VPK, antradienį apie 21.15 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Šviesos gatvėje, sustabdė patikrinimui automobilį „VW Passat“, vairuojamą Elektrėnų savivaldybės, Vievio seniūnijos gyventojo D.G. (gim. 1989 m.).

Pastarasis teigė neturintis draudžiamų daiktų, tačiau per apžiūrą jo palto kišenėje buvo rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės žalios spalvos medžiaga, įtariama, marihuana.

Iki atvykstant operatyvinei grupei, D.G. siūlė pareigūnams 500 litų, kad jo veiksmai dėl neteisėto narkotikų disponavimo nebūtų fiksuojami. Nors sulaikytasis akivaizdžiai matė, kad jį filmuoja, ir buvo kelis kartus įspėtas dėl savo neteisėtų veiksmų siūlant kyšį, tačiau į perspėjimus nereagavo ir toliau primygtinai reikalavo, kad įvykis nebūtų fiksuojamas.

Elektrėnų policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų). Vaikinui bus pareikšti įtarimai ir dėl siūlymo duoti kyšį pareigūnui pagal LR BK 227 str. 2 d. (Tas, kas padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytus veiksmus, siekdamas paperkamo valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens neteisėto veikimo ar neveikimo vykdant įgaliojimus, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min