Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su švyturėliais prie Telšių sustabdytas vairuotojas negalėjo nuslėpti nuostabos, kaip policininkai užuodė jo girtumą

Girto kaip pėdas 58 metų vairuotojo automobilis buvo uždarytas į saugojimo aikštelę. Jį atsiėmė pažeidėjo namiškiai.
Giedros Akavickienės nuotr. / Girto kaip pėdas 58 metų vairuotojo automobilis buvo uždarytas į saugojimo aikštelę. Opelį atsiėmė pažeidėjo namiškiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, gavę piliečio pranešimą apie įtartinai važiuojantį automobilį, demaskavo girtą kaip pėdas vairuotoją, traukiantį namo į savo kaimą.

Dar pirmadienio vakarą 19 val. pranešėjas su policija pasidalino įtarimais, kad sprendžiant iš vairavimo manierų vairuotojas gali būti  neblaivus. Įtartinas automobilis „Opel Vectra“ važiavo nuo Telšių link Sedos.

Pilietis, baimindamasis dėl paties vairuotojo ir kitų eismo dalyvių saugumo, sekė paskui automobilį, nuolat informuodamas pareigūnus apie jo judėjimo kryptį. Pareigūnai operatyviai pasivijo „Opel Vectra“. Kelio Anulynai–Tirkšliai 3-iame kilometre su švyturėliais sustabdytas vairuotojas negalėjo nuslėpti nuostabos, iš kur policininkai užuodė, kad jis girtas.

Pažeidėjas nesispyriojo ir iš karto prisipažino vartojęs alkoholį.

Pažeidėjas nesispyriojo ir iš karto prisipažino vartojęs alkoholį.

Kaip paaiškėjo, 58 metų Telšių rajono Nevarėnų seniūnijos Balėnėlių kaimo gyventojas A.J. ne tik išgėrė, bet ir pasigėrė. Jam nustatytas sunkus, 2,83 promilės, girtumas.

Neblaivus vyras nušalintas nuo tolimesnio transporto priemonės vairavimo, jo automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę.

Vairuotojui gresia bauda nuo 2 000 iki 3 000 litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo  dvejų iki trejų metų arba administracinis areštas nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės  vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Pasak Telšių policijos atstovų, džiugu, kad tokie atvejai Žemaitijos sostinėje – vis dažnesni, o visuomenės nariai prisideda prie saugesnio eismo.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min