Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su tėvais gyvenantis 40-metis rokiškėnas pieštuku grasino juos subadyti

Originali šukuosena
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Neblaivus keturiasdešimtmetis Rokiškio rajone be priežasties užsipuolė televizorių žiūrinčius tėvus, šūkavo, keikėsi. Kai tėvas paprašė liautis triukšmauti ir užgaulioti, sūnus jam ranka trenkė į galvą, be to, ir motinai, ir tėvui išsišokėlis grasino pieštuku.

Balandžio 1-osios vakarą į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato budėtojus kreipėsi pagyvenęs rokiškėnas ir prašė padėti dėl smurtaujančio sūnaus.

Nuvykę į įvykio vietą patruliai nustatė, kad neblaivus keturiasdešimtmetis D.M. be priežasties užsipuolė televizorių žiūrinčius tėvus, šūkavo, keikėsi. Kai tėvas paprašė liautis triukšmauti ir užgaulioti, sūnus jam ranka trenkė į galvą. Paskui pagriebęs nuo stalo pieštuką, prišoko prie tėvų, grasindamas, kad ir pieštuku juos subadys. Smurtautojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 1,86 promilės girtumas.

Rokiškio rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 straipsnio („Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas") 2 dalį.

Dėl šio asmens Rokiškio r. PK jau yra pradėtas ikiteisminis tyrimas: buvo smurtauta ne prieš šeimos narį, o aludėje prieš sugėrovą.

Nuo neblaivaus sūnaus rokiškėnas nukenčia ne pirmą kartą.  Daugiau nei prieš metus tėvui fizinį skausmą sukėlęs D.M. net buvo nuteistas laisvės atėmimu.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min