Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 29d. 09:32

Sučiuptas narkotikų kelią iš Nyderlandų į Suomiją nutiesęs kaunietis

Narkotikų kontrabanda užsienyje įtariamas kaunietis sulaikytas Šiauliuose
Policijos nuotr. / Narkotikų kontrabanda užsienyje įtariamas kaunietis sulaikytas Šiauliuose

Klaipėdos policija praneša apie stulbinamais narkotikų kiekiais užsienyje disponavusį kaunietį. Vyras buvo sulaikytas Šiauliuose Suomijos policijos pareigūnų prašymu.

2014 m. gruodį gautas Suomijos teisėsaugos institucijų prašymas nustatyti 1987 metais gimusio Kauno rajono gyventojo buvimo vietą, jį sulaikyti bei perduoti Suomijai pagal Europos arešto orderį.

Gauta duomenų, kad šis vyras 2014 m. kovą organizavo labai didelių kiekių psichotropinių medžiagų kontrabandą iš Nyderlandų į Suomiją. Tąsyk Lenkijos teisėsaugininkų patikrintame automobilyje aptikta apie 15 kg amfetamino ir 10 000 tablečių su psichotropine medžiaga – MDMA.

Tyrimo metu gauta duomenų, kad įtariamasis gali slapstytis Klaipėdoje arba Šiauliuose. Gavus papildomų duomenų ir atlikus kompleksinius tyrimo veiksmus, ieškomas vyras buvo sulaikytas Šiauliuose.

Jo išsinuomotame bute policijos pareigūnai rado kastetą, dujinį pistoletą bei automobilio „Mercedes Benz“ raktą. Vėliau automobilis aptiktas vienoje saugojimo aikštelėje. Nustatyta, kad 2014 m. gruodį. jis buvo pavogtas Vokietijoje.

Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate prieš sulaikytąjį buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl disponavimo nusikalstamu būdu gautu turtu bei neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklu.

Įtariamasis suimtas, sprendžiamas klausimas dėl jo išdavimo Suomijos teisėsaugos institucijoms.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų kontrabandą numatomas laisvės atėmimas nuo 3 iki 10 metų.

VIDEO: Narkotikų kontrabanda užsienyje įtariamas kaunietis sulaikytas Šiauliuose

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min