Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 18:28

Sučiuptas sniego valymo aparatą pavogęs ir dar aibę nusikaltimų įvykdęs ilgapirštis

Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams vėl įkliuvo 22-ejų ilgapirštis, kuris šių metų liepos 13 dieną jau buvo sulaikytas su vogtais daiktais, kuomet iš įmonės teritorijos pavogė sniego valymo aparatą.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Vilniaus apskr. VPK nuotr.

Asmeniui buvo pareikšti įtarimai įvykdžius svetimo turto vagystę. Vyras darydamas nusikalstamas veikas, tikėjosi būti nepastebėtas ir likti nenubaustas.

Šį kartą žmogus buvo sulaikytas už įtariama nusikalstamos veikos įvykdymą, kai Vilniaus tarptautiniame oro uoste, liepos 24 dieną, apie 3.30 val. pavogė kuprinę, kurioje buvo 9 000 eurų grynaisiais pinigais, nešiojamas kompiuteris, kompiuterio ekranas, belaidžiai ausinukai bei kiti asmeniniai daiktai.

Pareigūnai pas sulaikytą, jau policijai žinomą asmenį surado kuprinę su nešiojamu kompiuteriu, kompiuterio ekranu, bei kitais asmeniniais daiktas.

Iki sulaikymo įtariamasis dar spėjo pasimėgauti galimybe leisti svetimus pavogtus pinigus, pirkdamas naujus drabužius.

Už šį nusikaltimą asmeniui gresia baudžiamoji atsakomybė pagal LR BK 178 str. 1 d., kuriame numatytas laisvės atėmimas iki trejų metų.

Trečiadienį Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnams savo profesionalumo dėka, pavyko atskleisti dar vieną, nemažą rezonansą visuomenėje sukėlusį nusikaltimą, kai šių metų balandžio 16 dieną „Lidl“ parduotuvėje, Žemaitės gatvėje, Vilniuje, buvo užpultas apsaugos darbuotojas, kuris atlikdamas savo pareigą ir bandydamas sulaikyti nusikalstama veika įtariamą asmenį, nukrito ant grindinio ir susižalojo galvą. Po įvykio apsaugos darbuotojas buvo paguldytas į ligoninę.

Pareigūnams atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, įtariamasis buvo nustatytas bei sulaikytas. Asmeniui pareikšti įtarimai dėl sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 140 str. 1 d., už tai jam gresia laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min