Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 22d. 11:30 , Atnaujinta: 2013 spalio 22d. 13:45

Sudegusi Rumšiškių pirtis – ne Liaudies buities muziejaus eksponatas

Lietuvos liaudies buities muziejuje degė pirtis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Lietuvos liaudies buities muziejuje degė pirtis

Kaišiadorių ugniagesiai antradienį skubėjo į Rumšiškėse esantį Liaudies buities muziejų, kuriame užsiliepsnojo pirtis. Ugniagesiams pavyko greit įveikti ugnį. Sudegė pastato stogas. Tačiau ši pirtis nėra Liaudies buities muziejaus eksponatas, todėl nuostolis nėra didelis.

Lietuvos liaudies buities muziejaus direktoriaus pavaduotojas bendriesiems ir ūkio reikalams Antanas Andriulaitis 15min.lt sakė, kad gaisras buvo greitai užgesintas. „Nudegė stogas. Bet jokios tragedijos nėra. Kol kas priežasčių gaisro nežinome, vyksta tyrimas“, – teigė A.Andriulaitis.

Muziejus nuostolių neturėtų patirti, nes, nors pirties pastatas priklauso jam, jis yra išnuomotas privačiam asmeniui. A.Andriulaičio teigimu, su pirtį išsinuomojusiu žmogumi sudaryta sutartis, todėl jis yra atsakingas už jos būklę.

Ši pirtis „sulipdyta“ iš dviejų galų. Ji yra senovinės pirties kopija. Sudegė ne tik stogas, bet išdegė ir medinės pirties vidus, nuo karščio išdužo langai. Preliminariais askaičiavimais, nuostolis gali siekti ne vieną tūkstantį litų.

Įvykio vietoje dirbę ugniagesiai gaisro aplinkybių nekomentavo. Jų teigimu, gaisro priežastys bus nustatytos atlikus tyrimą.

Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Viską siųskite adresu 15min@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min