Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Suimtas taksistus sužalojęs keleivis

Ukmergės rajono apylinkės teismas sausio 5 d. leido suimti ukmergiškį Rimvydą Blusį (g. 1978 m.), kuris įtariamas sunkiu nusikaltimu.
Rimvydas Blusys
Rimvydas Blusys / Ukmergės PK nuotr.
Temos: 2 Užpuolimas Taksi

Gruodžio 24 d., apie 6 val. 15 min., R.Blusys peiliu sužalojo du taksistus. Vyriškis kartu su savo drauge važiavo taksi automobiliu. Jis elgėsi įžūliai ir konfliktiškai, todėl porą vežęs taksistas į pagalbą išsikvietė kolegą. Kęstučio aikštėje sustojus taksi automobiliui R.Blusys peiliu sužalojo taksi vairuotojus G.J. (gim. 1961 m.)  ir  R.B. (gim. 1978 m.), o pats iš įvykio vietos pabėgo. Nukentėjusieji buvo nuvežti į ligoninę ir operuoti.

Tą pačią dieną, gruodžio 24-tąją, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariatas paskelbė R. Blusio paiešką. Policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Sausio 4 d. R. Blusys pats kartu su advokatu atvyko į Policijos komisariatą ir buvo sulaikytas 2 paroms. Jam buvo pareikštas įtarimas pagal LR baudžiamojo kodekso 138 str. 2 d. 5 p. dėl nesunkaus kūno sužalojimo. Sausio 5 d. rajono apylinkės prokuratūra kreipėsi dėl įtariamojo suėmimo. Teismas R.Blusiui  skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 15 parų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius