Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 15d. 19:08

Sukčės Girdžiuose metė automobilį ir pabėgo

Sukčiautojos Girdžiuose
Luko Pilecko/jurbarkosviesa.lt nuotr. / Sukčiautojos Girdžiuose

Ketvirtadienio apsilankymas Girdžiuose dviem romų tautybės moterims baigėsi liūdnai - jos prarado automobilį. Moterys miestelyje greičiausiai ieškojo aukos, iš kurios galėtų išvilioti pinigų. Porelė atvykėlių apsimetinėjo draudimo bendrovės darbuotojomis ir prašė į pagyvenusių žmonių namus.

Kaip rašo Jurbarko rajono laikraštis „Šviesa“, apie 12 val. įkyriai draudimo paslaugas siūliusių tamsaus gymio moterų viena girdžiškė pareikalavo parodyti darbo pažymėjimus. Moterys dokumentų nepateikė ir skubiai pasišalino. Girdžiškė apie galimas sukčiautojas pranešė tuo metu Jurbarke buvusiam seniūnui Dariui Juodaičiui.

Luko Pilecko/jurbarkosviesa.lt nuotr./Sukčiautojos Girdžiuose
Luko Pilecko/jurbarkosviesa.lt nuotr./Sukčiautojos Girdžiuose

Valdininkas nusprendė į reikalą nežiūrėti pro pirštus ir nuskubėjo pasitikti į Jurbarką nurūkusių moterų. Su romių vairuojamu automobiliu estiškais registracijos numeriais  D. Juodaitis prasilenkė ties buvusiu Susivienijimu. Vyras automobilį pasekė iki autobusų stoties sankryžos, kur tuo metu užsidegė raudona šviesoforo šviesa. 

„Išlipau iš mašinos ir filmuodamas priėjau prie „Nissan“, paprašiau, kad vairuotoja pravertų langą ir paklausiau, ką jos veikė Girdžiuose. Moterys pažadėjo pasukti į kairę ir sustoti pasikalbėti. Tačiau užsidegus žaliai šviesai nurūko per Nemuno tiltą“, – pasakojo seniūnas.

Luko Pilecko/jurbarkosviesa.lt nuotr./Sukčiautojos Girdžiuose
Luko Pilecko/jurbarkosviesa.lt nuotr./Sukčiautojos Girdžiuose

Susidūrimas su D. Juodaičiu ir vaizdo kamera sukčiautojas greičiausiai rimtai išgąsdino. Moterys pervažiavo tiltą ir iškart nusuko prie Nemuno. Paslėpė automobilį miške, nusuko valstybinius registracijos numerius ir davė į kojas.

Apie paliktą įtartiną automobilį pareigūnams pranešė pro šalį važiavęs žmogus.

Įvykis tiriamas.

VIDEO: Galimos sukčiautojos sprunka automobiliu
Temos: 1 Jurbarkas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min