Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 24, 09:14

Sukčiai apgavo dar 9 vilniečius – iš jų sąskaitų pasisavino 11,6 tūkst. eurų

Sukčiavimo atvejų gausa yra virtusi tarsi kriminaline epidemija. Jokia prevencija beveik neveikia. Šįkart dauguma apgautųjų devyneto nukentėjo, kai paspaudė nusikaltėlių atsiųstas nuorodas, pranešė Vilniaus apskrities policija.
Atsargiai, telefoniniai sukčiai
Atsargiai, telefoniniai sukčiai / Lietuvos banko iliustracija

Sekmadienį, apie 17 val. 18 min. Vilniuje, Salomėjos Nėries gatvėje, iš 40-mečio vyro banko sąskaitos, paspaudus per „WhatsApp“ gautą nuorodą, apgaule pasisavinta 663 eurai.

Tos pačios dienos vakarą, apie 20 val. 15 min. Vilniuje, Santariškių gatvėje, iš 52 metų moters banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl užblokuotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 800 eurų.

Pirmadienį Vilniaus apskrities policija gavo 42 metų vyro pareiškimą.

Jis nurodė, kad gegužės 20 dieną, apie 19 val. 26 min., Viršuliškių gatvėje, iš jos banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 1 449 eurai.

Pirmadienį Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo 28 metų moters pareiškimą, kad šeštadienį, apie 11 val. 2 min., Vinco Pietario gatvėje, iš jos banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 1 667 eurai.

Pirmadienį, apie 9 val. 30 min., Vilniuje, Žirmūnų gatvėje, iš 62 metų moters banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl apribotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 711 eurų.

Tą pačią dieną, apie 10 val. Vilniuje, Balio Dvariono gatvėje, iš 50-metės moters banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda, apgaule pasisavinta 2 900 eurų.

Pirmadienį, apie 10 val. 35 min., Vilniuje, Varėnos gatvėje, iš 24 metų vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl užblokuotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 1 900 eurai.

Pirmadienį, apie 14 val. 33 min., Vilniuje, Žėručio gatvėje, iš 47 metų moters banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl užblokuotos jos banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 776 eurai.

Taip pat pirmadienį, apie 19 val. 30 min., Vilniuje, Algimanto Petro Kavoliuko gatvėje, iš 26 metų vyro banko sąskaitos, paspaudus neva iš banko atsiųstą SMS žinutę su nuoroda dėl užblokuotos jo banko sąskaitos, apgaule pasisavinta 750 eurų.

Policija dėl visų šių sukčiavimų pradėjo ikiteisminius tyrimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min