Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sukčiams atidavė tūkstantį litų

Gudrybė
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gudrybė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Telefoniniai sukčiai nesiliauja siautėję Ukmergėje. Jų auka tapo dar viena ukmergiškė. Tikėdama, kad gelbėja iš nelaimės marčią, ji prarado 1000 litų.

Apgavystės scenarijus lygiai toks pats, jau daugybę kartų skelbtas žiniasklaidoje, bažnyčiose išsakytas per pamokslus, visuomet paminimas policijos ir gyventojų susitikimuose. Deja, sukčiams aukų vis dar pavyksta surasti.

Ukmergiškei E.T (g. 1934 m.) sukčiai paskambino vakar, lapkričio 29 d., apie 17 val. Kalbėjo moteris verkšlenančius balsu, todėl E.T. išsyk pamanė, kad tai marti. Skambinusioji aiškino, neva ji autobuse sužalojo mergaitę. Pastaroji, esą, nuvežta į ligoninę. Paskui telefoną ji perdavė vyriškiui.

Šis prisistatė policijos pareigūnu. Jis aiškino, kad mergaitės gydymui reikia 1000 litų. Pokalbis truko apie pusvalandį. Paskui „pareigūnas“ pasakė, kad tuojau ateis nukentėjusios mergaitės brolis, kuriam ji turinti atiduoti pinigus.

Atėjus „broliui“ dar sykį paskambino išgąsdintai ukmergiškei. E.T. atidavė pinigus, o skambinusysis jai dar liepė luktelėti prie telefono, neva jam reikia kažkur nueiti, o vėliau grįžęs pratęs pokalbį. Moteris laukė, kol galop išgirdo trumpuosius telefono signalus...

Apsimetėlis „pareigūnas“ buvo pažadėjęs, kad apsilankys pas ją su marčia, tačiau jų ukmergiškė, žinoma, nesulaukė. Tik tuomet E.T. pati paskambinti marčiai ir suprato, kad savo pinigus atidavė sukčiams.

Šią savaitę tai jau antras tokio pobūdžio nusikaltimas. Šiais metais dėl telefoninio sukčiavimo Ukmergės rajono policijos komisariate iš viso yra pradėta 18 ikiteisminių tyrimų, penki iš jų pradėti lapkričio mėnesį.

Komentarai
Temos Pinigai, Ukmergė
Parašykite atsiliepimą apie 15min