Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 18d. 12:10

Sukčiavusiai ir vengusiai bausmės klaipėdietei – papildomi metai už grotų

Temidė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Temidė

Praėjusią savaitę Klaipėdos miesto apylinkės teisme baigta nagrinėti baudžiamoji byla dėl vengimo atlikti laisvės atėmimo bausmę. Tokie kaltinimai pateikti jau ne kartą lygtinėmis laisvės atėmimo bausmėmis teistai 44 metų klaipėdietei.

L.M., praėjusias metais būdama nuteista už sukčiavimą bei vagystę subendrinta 4 metų  laisvės atėmimo bausme, nuosprendžiui įsiteisėjus, slapstėsi nuo policijos  pareigūnų, taip vengdama atlikti jai paskirtą bausmę. Moters neradus jos namuose  nurodytu adresu, buvo paskelbta jos paieška. 

Įtariamoji policijos pareigūnų buvo sulaikyta praėjusių metų rugsėjo 26 d. pavakare  veiksmo filmo siužetą primenančiomis aplinkybėmis: sužinojusi, kad į Klaipėdos  centre esantį kazino, kuriame tuo metu ji buvo, jos ieškoti atvyko policijos  pareigūnai, moteris spruko iš lošimo salės per atsarginį išėjimą ir bėgte pasileido  senamiesčio gatvėms. Atsisėdusi ant suoliuko, moteris bandė suvaidinti ramiai  besiilsinčią, tačiau policijos pareigūnų apgauti nepavyko – ji buvo sulaikyta ir  uždaryta į areštinę. 

Valstybės kaltintoja, Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokurorė  Rasa Morenienė už baudžiamąjį nusižengimą – vengimą atlikti paskirtą laisvės atėmimo  bausmę – prašė teisiamąją įkalinti vieneriems metams. 

Sprendimą Klaipėdos miesto apylinkės teismas turėtų skelbti liepos 26 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min