TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sukčių apgauta senolė Ukmergėje nenorėjo patikėti net tikrais policijos pareigūnais

Jei ne budrūs šio banko filialo darbuotojai, pensininkė iš Ukmergės būtų praradusi 4 tūkst. litų
vilkmerge.lt nuotr. / Jei ne budrūs šio banko filialo Ukmergėje darbuotojai, pensininkė būtų praradusi 4 tūkst. litų
Šaltinis: 15min
0
A A

Budrūs banko darbuotojai Ukmergėje išsaugojo pensininkės 4 tūkstančius litų, kuriuos jau kėsinosi pasiimti telefoniniai sukčiai, pranešė Ukmergės naujienų portalas „Vilkmerge.lt“.

Kaip informuoja vilkmerge.lt, penktadienį, apie 15 val., į „Swedbank“ banko skyrių Ukmergėje atėjo senyvo amžiaus moteris, kuri norėjo pasiimti pinigų iš terminuotojo indėlio sąskaitos. Banko darbuotojai įtarimų sukėlė tai, kad  ukmergiškė buvo labai susijaudinusi, jai drebėjo rankos, galų gale ji net pradėjo verkti.

Paklausus kas atsitiko, senolė tik pasakė, kad anūkui blogai ir jai labai reikia pinigų. Banko  darbuotoja bandė moterį išklausti smulkiau, tačiau ji visaip išsisukinėjo, kalbėti nenorėjo, tik reikalavo jai duoti pinigų. Į jokius perspėjimus, kad jai galėjo paskambinti sukčiai, moteris nereagavo ir  nenorėjo klausyti.  Darbuotoja nusprendė iškviesti policiją ir taip apsaugoti moteriškę nuo sukčių.

Išvydusi policijos pareigūnus, moteris bandė skubiai pasišalinti iš banko, nesutiko kalbėtis ir  važiuoti su jais į namus. Pareigūnai nepaliko senolės tokioje bėdoje ir vienas pėstute, kitas automobiliu lydėjo ją.

Galų gale ukmergiškei nespėjus į autobusą, policijos pareigūnams pavyko senolę įkalbėti sėstis į jų automobilį. Pakeliui į namus, pareigūnai papasakojo, kas galėjo jai skambinti ir kaip norėta ją apgauti. Senolė net nustebo, iš kur jie viską žino. Tik papasakojus keletą istorijų apie tokius sukčių metodus, moteris pamažu pradėjo įtikėti, kad ir ji pati pakliuvo į spąstus.

Kaip vėliau pasakojo senolė, sukčiai primygtinai liepė su niekuo nekalbėti, taip pat nedėti telefono ragelio ir eiti pinigų. Ji su visais sukčių reikalavimais sutiko.

Tačiau apie tai moteriškė papasakojo per vėlai. Įėję į ukmergiškės namus, policijos pareigūnai dar nežinojo, kad telefono ragelis pakeltas ir sukčiai, matyt, išgirdę jų kalbas, pakeitė taktiką. Užuot patys atsiėmę pinigus,  paprašė už tą sumą nupirkti 10 „Labas" kortelių po 99 Lt.

Gavę anūko telefono numerį, pareigūnai patys paskambino jam įsitikinti, kad jam viskas gerai. Jei ne pastabūs banko darbuotojai ir atkaklūs policijos pareigūnai, moteris būtų netekusi 4 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min