Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 6d. 09:57

Sukčių auka tapo dar viena darbo ieškanti kaunietė

Vartotojams patariama nepasitikėti įtartinomis el. parduotuvėmis.
BFL nuotr. / Darbo ieškanti kaunietė sukčiui padiktavo savo asmeninius duomenis, taip pat prisijungimo prie jos sąskaitos internete kodus.
Patikėjusi darbuotojų ieškančios įmonės atstovais apsimetusiais sukčiais 23 metų bedarbė sutiko savo vardu atidaryti naują sąskaitą banke. Sužinoję jiems reikalingus duomenis, apgavikai nukentėjusiosios vardu pasiėmė du kreditus.

Kaip pasakojo nukentėjusi 23-ejų G.V., gruodžio 23 dieną ji susipažino su moterimi, kuri pasiūlė darbą. Po penkių dienų, gruodžio 28-ąją, su darbo ieškančia kauniete susisiekė nepažįstamas vyras, kuris priminė apie susitarimą ir pasiūlė darbą – prižiūrėti senyvą moterį. Sutaręs dėl užmokesčio „darbdavys“ kaunietės paprašė atidaryti naują banko sąskaitą, į kurią jis galėtų pervesti algą. Patikli kaunietė apgavikui padiktavo ne tik naujosios sąskaitos numerį, bet ir kitus duomenis – asmens kodą, elektroninės bankininkystės kodus.

Po šio pokalbio „darbdavys“ dingo. Apie tai, jog buvo apgauta kaunietė suprato tuomet, kai iš vienos greitųjų kreditų įmonės sužinojo, kad jos vardu paimti du kelių šimtų litų vertės kreditai. Moteris sakė patyrusi 850 Lt žalą. Sukčių ieško Dainavos policijos komisariato pareigūnai.

Kaune tai ne pirmas atvejis, kai ant sukčių kabliuko pakliūna darbo ieškančios jaunos moterys. Rudenį panašiu apgavikų scenarijumi patikėjusi jauna kaunietė taip pat tapo greitųjų kreditų įmonės skolininke.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min